Akademik Hipokrates.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bbartek1210
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 12:10

Akademik Hipokrates.

Post autor: bbartek1210 »

Witam wszystkich
Pochodzę z pod Rzeszowa i wybieram się na UMP nie znając nikogo. Chciałem bardzo zamieszkać w DS Eskulap, lecz niestety lub stety dostałem HIPOKRATES. Nic nie wiem na temat tego akademika, a ciężko znaleść informację w internecie. Myślicie, że to dobry wybór na 1 rok studiów? Zależy mi na warunkach do uczenia się, miłej atmosferze. Z tego co widziałem na mapie akademik ten jest dosyć oddalony od uczelni, czy jest to duży problem? Ile się jedzie na uczelnie?
Bardzo proszę o pomoc
nazwaużytkownika
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 13:51

Re: Akademik Hipokrates.

Post autor: nazwaużytkownika »

Czuje sie jakbym czytala historie swojego życia xD tez jestem z pod rzeszowa i tez dostalam hipokratesa D takze podlaczam sie do powyzszych pytan ale ogolnie mysle ze bedzie bardziej hm. rodzinnie bo jednak to jest mniejszy akademik niz taki eskulap D
bbartek1210
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 12:10

Re: Akademik Hipokrates.

Post autor: bbartek1210 »

Może zechcesz się do mnie odezwać ☺ mój email [at].pl

nazwaużytkownika
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 13:51

Re: Akademik Hipokrates.

Post autor: nazwaużytkownika »

bbartek1210, napisalam
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Akademik Hipokrates.

Post autor: malapianistka »

w zeszłym roku kilka osób z Hipokratesa przeniosło się po tygodniu roku akademickiego do Eskulapa, bo zazwyczaj wtedy zwalniają się miejsca
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Akademik Hipokrates.

Post autor: olunia16 »

To ja mogę się wypowiedzieć odnośnie Hipokratesa jak i Eskulapa. Hipokrates daleko stamtąd na uczelnię kiepski dojazd nie ma bezpośredniego tramwaju. Za to na plus pokoje z tego co wiem odnowione, domowa atmosfera i cicho tam jest. Eskulap blisko na uczelnię, jeśli mieszka się od strony Przybyszewskiego to hałas (raczej nie liczyłabym na pokój od strony PiP ale cuda się zdarzają bo raczej będą zarezerwowane). W Eskulapie można dostać miejsce w trakcie roku akademickiego należy złożyć wniosek do DSS tylko wcześniej trzeba się dopytywać czy są w Eskulapie miejsca w administracji. Panie z administracji w Esku niestety ze wszystkiego robią problem. Ogólnie polecałabym Eskulap
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości