Odzież na medycynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Biochemik96
Posty: 157
Rejestracja: 25 lip 2015, o 08:12

Odzież na medycynie

Post autor: Biochemik96 »

Nie jestem studentem medycyny, ale już wkrótce (w grudniu) będę miał kurs w laboratorium pod kątem doświadczeń chemicznych na maturze, dlatego potrzebuję odpowiedniego ubioru, a poza tym odzież medyczna przyda mi się jeśli dostanę się na medycynę. Właśnie dlatego nie chcę kupować dwa razy i niepotrzebnie tracić pieniądze.
Bardzo proszę studentów medycyny o pomoc w tym jaką odzież kupić (kitle, obuwie itp.) tak aby nadawała się jak najlepiej na medycynę i o komentarze jak wygląda u Was na uniwerkach sytuacja z odzieżą medyczną.

Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Odzież na medycynie

Post autor: ryniofit8000 »

U nas na anatomii trzeba mieć jakikolwiek fartuch (raczej długie rękawy, koniecznie biały) i na włosy taki czepek. Buty lekarskie nie są wymagane.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Odzież na medycynie

Post autor: KatarzynaZSDM »

U mnie pełna dowolność w wyborze fartucha ale najbardziej uniwersalny to biały, długi, z długiem rękawem. W szpitalu na praktykach to i w różowym mogłam chodzić (szkoda że wcześniej o tym nie widziałam ).
Cieszmy się życiem, po co te złośliwości.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości