Czy nauka języków obcych istnieje?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Sylwanek
Posty: 45
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:47

Czy nauka języków obcych istnieje?

Post autor: Sylwanek »

Czy osoba która chciały w przyszłości studiować farmację znajdzie czas na naukę 2 języków,które są niezbędne w pracy za granicą?
Słyszałem że na farmacji jest ciężko i nie ma życia towarzyskiego więc na naukę języków również nie ma?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Czy nauka języków obcych istnieje?

Post autor: Piotrr »

sranie w banie
W końcu lekarz
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Czy nauka języków obcych istnieje?

Post autor: Blathmac »

Jak się dobrze zorganizujesz, to znajdziesz czas na wszystko. Ja tak się uczę, że pożal się Boże i nie mam na nic czasu, ale to dlatego, że nie potrafię sobie odmówić rozpraszania się facebookiem i wszystkim innym niż nauka. A jak usiądziesz z samą książką, to szybko w skupieniu ogarniesz co trzeba i masz wolne (zdarzało mi się tak )
annexify
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 16:24

Re: Czy nauka języków obcych istnieje?

Post autor: annexify »

Ja sama jako pasjonatka języków obcych traktuję to jako odskocznię od ciągłych laborek, wkuwania wzorów i różnych takich ścisłych przedmiotów. Co prawda trochę ciężko z planem to zgrać, bo mamy odgórnie ustalany, ale dużo szkół j. obcych oferuje zajęcia 3-godzinne raz w tygodniu (soboty-piątki) i postanowiłam poświęcić w tym roku piątki , jako że wcześnie kończę na niemiecki. Dwa razy w tygodniu byłoby raczej ciężko, no chyba, że indywidualnie w godzinach , które Tobie pasują - ale wiadomo wtedy koszta są dużo dużo większe. Myślę, że warto przeznaczyć jednak jeden dzień w tygodniu - sobotę , czy jak możliwe to piątek, na taki kurs, bo język może się bardzo przydać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość