Stypendium

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Stypendium

Post autor: Agher »

randomlogin pisze:Chcecie powiedziec, ze u was jest jeden prog dla wszystkich lat?
Nawet lepiej, próg jest dla danego wydziału .
Argentum pisze:Na pierwszym roku można mieć? Bo ktoś mi kiedyś mówił, że dopiero od II.
Od tego roku można, laureaci olimpiad dostają sporo punktów.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Stypendium

Post autor: Alra »

Finaliści mający 18 pkt dostali - co prawda kwotę poniżej najniższej regulaminowej i decyzją komisji odwoławczej (nie pytajcie, bo sama nie ogarniam, myślałam, że nie dostałam, a przyszło do mnie takowe pismo). Ale ogólnie to może ze 2, max 3 osoby - reszta nie składała wniosków, bo uznali to za bezsensowne.

Tak więc na I roku można dostać stypendium, ale trzeba być finalistą/laureatem olimpiady zgodnej tematyką z wybranym kierunkiem.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Stypendium

Post autor: Agher »

Alra pisze:Finaliści mający 18 pkt dostali - co prawda kwotę poniżej najniższej regulaminowej i decyzją komisji odwoławczej (nie pytajcie, bo sama nie ogarniam, myślałam, że nie dostałam, a przyszło do mnie takowe pismo). Ale ogólnie to może ze 2, max 3 osoby - reszta nie składała wniosków, bo uznali to za bezsensowne.

Tak więc na I roku można dostać stypendium, ale trzeba być finalistą/laureatem olimpiady zgodnej tematyką z wybranym kierunkiem.
Pewnie dlatego ludzie z 4,5 (18 pkt) też dostali.
ania2525
Posty: 9
Rejestracja: 6 lip 2012, o 12:51

Re: Stypendium

Post autor: ania2525 »

Wiadomo jak sytuacja w tym roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości