Fizjoterapia UM Poznań

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

Sorry za post pod postem, ale jeżeli istnieje opcja edycji to jestem na tyle ślepy, że nie mogę jej znaleźć
W każdym razie pytanie do tych co już fizjo studiują. Zajęcia/wykłady czy jakkolwiek się to zwie (przynajmniej część) odbywają się normalnie w budynku uniwersytetu przy ul. Fredry, tak? Totalnie się nie orientuje, a będąc dziś w biurze rekrutacji pogadałem z kilkoma osobami z kolejki i mam jeszcze więcej wątpliwości jak to wszystko wygląda
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Haku »

Tam się w sumie nic nie odbywa D Nosisz tam tylko jakieś wnioski, czy chodzisz coś załatwić
Zajęcie są w szpitalu na 28 czerwca, na przybyszewskiego , W Anatomicum na święcickiego w centrum biologii komórki na rokietnickiej Ogólnie są troche porozrzucane
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

A mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jak obecnie wygląda na fijo WF? Znajduje tylko stare posty i nie mogę znaleźć konkretnego. Czy jest go dużo? Jakie zajęcia obejmuje? Czy można wybrać sobie jakieś konkretne zajęcia? Czy są jakieś zaliczenia?
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Haku »

My mieliśmy w 2011/2012 ( 2 lata temu)
Teoretycznie ogólnorozwojowy, i różne dyscypliny.
"Fizjoterapeuta powinien być wszechstronny
Chociaż inne kierunki miały zazwyczaj do wyboru dyscyplinę
pospolitus
Posty: 1
Rejestracja: 3 gru 2015, o 23:07

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: pospolitus »

Hej, mógłby ktoś opowiedzieć o pierwszym roku fizjoterapii na ump? Jakie są zajęcia, praktyki, ilu osobowe grupy, podejście prowadzących (czy nie traktują fizjoterapeutów jako niedoszłych lekarzy), czy odbywają się zajęcia z anatomii w prosektorium? Czy sesja ma charakter ciągły?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości