Dokumentacja w kryminalistyce - praktyki/kontakty

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sai
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2015, o 19:42

Dokumentacja w kryminalistyce - praktyki/kontakty

Post autor: Sai »

Może z tytułu nie do końca wygląda na temat związany z medycyną, ale jeżeli znajdę kogoś ogarniętego w temacie, to pewnie tu

Studiuję archeologię w Warszawie. W tym roku piszę licencjat z dokumentacji kryminalistycznej. Skonsultowałam to z kilkoma wykładowcami i poradzili mi, żebym przede wszystkim udała się do jakiegoś prosektorium na coś w rodzaju praktyk, czy jako obserwator (najlepiej w takie miejsce, gdzie dałoby się też robić zdjęcia, ale wiem, jak to wygląda z perspektywy prawnej i etycznej, więc problem jest spory.).
Poza tym wiem, że lekarze są też potrzebni, jako biegli sądowi (btw. jak się okazuje archeolog też jest uznawany) na miejscach zbrodni, czy podczas śledztw, więc zakładam, że niektórzy z nich mają jakieś kontakty - chociażby do konsultacji.

Jeżeli jesteście w stanie mi polecić jakieś miejsce, czy osobę, najlepiej w Warszawie - studiuję dziennie i zaocznie, więc nie wszędzie mam możliwość dojechać - to bardzo proszę o jakieś namiary
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości