Kompleksy

Forum chemiczne poruszające problemy analizy związków i mieszanin, w szczególności ich jakości, ilości i struktury
karolina123321
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2016, o 10:54

Kompleksy

Post autor: karolina123321 »

POMOCY
Podaj 10 przykładów kompleksów, muszą byc rozpisane.
adamantan
Posty: 1489
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 13:00

Re: Kompleksy

Post autor: adamantan »

Np.
1.) Kompleks spowodowany tym, że ktoś jest najniższy pod względem wzrostu w otaczającej go grupie społecznej.
2.) Kompleks spowodowany tym, że ktoś jest najgrubszy pod względem masy ciała w otaczającej go grupie społecznej.
itd.

A tak na serio w dowolnym podręczniku jest co najmniej 10 różnych związków kompleksowych. Co to znaczy rozpisane?
I proszę nie używać tekstu POMOCY bo to jest równoważne z:

POMOCY = JESTEM TAK LENIWY, ŻE ZRÓBCIE TO ZA MNIE

szczególnie jeżeli jest to kogoś pierwszy post na forum.
karolina123321
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2016, o 10:54

Re: Kompleksy

Post autor: karolina123321 »

Najpierw piszesz ze nie wiesz o jaki kompleks mi chodzi , a potem otym ze jest to wkazdym podręczniku
adamantan
Posty: 1489
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 13:00

Re: Kompleksy

Post autor: adamantan »

No bo nadal nie wiem. Jedynie się domyślam, że o związek kompleksowy w chemii bo temat został zamieszczony na forum chemicznym. Nadal również nie wiem co to znaczy rozpisany - nie ma takiego pojęcia w chemii. Nadal nie wiem również na jaki poziom wiedzy mają to być związki kompleksowe: szkoła średnia, matura, studia .
Pójdziesz z takimi 10 wzorami związków do swojego nauczyciela jako rozwiązaniem pracy domowej i się okaże, że żaden z nich nie obowiązuje na Waszym poziomie i będą później pretensje, bo on mi takie podał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości