Biotechnologia II stopień UR

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
olitka1325
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2016, o 21:30

Biotechnologia II stopień UR

Post autor: olitka1325 »

Witajcie,
Obroniłam 3 dni temu tytułu inżyniera na Politechnice Częstochowskiej (kierunek biotechnologia) i planuję przenieść się na magistra na Uniwersytet Rolniczy również na biotechnologię. Z tego co wiem, jest tam limit miejsc (60). Pod uwagę brana jest ocena z dyplomu (na którym mam 5), średnia ze studiów (moja to 4,41) i rozmowa kwalifikacyjna. Mam obawy czy aby na pewno mam szansę się tam dostać. Wiem, że moje wyniki nie są najgorsze, ale mogą być lepsi, prawda? 60 miejsc to niewiele. Wiele pewnie zależy od rozmowy kwalifikacyjnej. Jak powinnam się przygotować do takiej rozmowy, aby dobrze wypaść? Czego się tam spodziewać? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam, Ola.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość