Sprzedawca w aptece

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Thomicus_Tercus
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2016, o 16:26

Sprzedawca w aptece

Post autor: Thomicus_Tercus »

Dzień dobry, od września planuje studia na GUMedzie i zastanawiam się nad kierunkiem, interesuje mnie ortodoncja i kardiologia(wiadomo elita).Nie chce nic niszowego jak pielęgniarstwo i straty pięciu lat żeby podcierać odbyt staruchom.Znajomi i rodzina namawiają mnie na farmację konkretniej stosowana, twierdząc że to bardzo dobry kierunek problem(mam paru farmaceutów w rodzinie).Rzecz w tym że nie chce być zwykłym sprzedawcą który podaje leki, tylko leczyć ludzi z poważnych chorób takich jak np. nadciśnienie, nowotwory itp.
Co o tym myślicie? Dobre pieniądze są po farmacji stosowanej? Mało ambitne trochę .

Pozdrawiam.
Tomasz T.
Załączniki
Oooouch dogenuts!
Oooouch dogenuts!
sebapozawodowce
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2016, o 16:45

Re: Sprzedawca w aptece

Post autor: sebapozawodowce »

Lekarze to smród i zwykłe pały ze stetoskopem, a ci sprzedawcy z apteki to zwykłe ćpuny od akodinu
Już lepiej ulotki roznosić, większa kasa, prestiż i szacunek społeczny, elo
prosperiusz
Posty: 37
Rejestracja: 1 maja 2013, o 20:11

Re: Sprzedawca w aptece

Post autor: prosperiusz »

sebapozawodowce pisze:Lekarze to smród i zwykłe pały ze stetoskopem, a ci sprzedawcy z apteki to zwykłe ćpuny od akodinu
Już lepiej ulotki roznosić, większa kasa, prestiż i szacunek społeczny, elo
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Sprzedawca w aptece

Post autor: Nitrogenium32 »

Thomicus_Tercus pisze:nie chce być zwykłym sprzedawcą który podaje leki, tylko leczyć ludzi z poważnych chorób takich jak np. nadciśnienie, nowotwory itp.
Idź w tym kierunku, który Cię interesuje.
dleksandra
Posty: 21
Rejestracja: 2 lip 2015, o 20:15

Re: Sprzedawca w aptece

Post autor: dleksandra »

Jeżeli uważasz, że farmaceuta to zwykły sprzedawca, to nie idź na te studia. Zajmij się tym, co Cię interesuje, bo będziesz się męczyć przez 5 lat i resztę życia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości