Stomatologia czy dietetyka?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
opuntiaa
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2014, o 10:00

Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: opuntiaa »

stoma, ciągnie mnie do niej, kocham ząbki jednak ciężka praca, nie wiem czy się nadaję a dietetyka to całkiem inna sprawa. Walczyć o stome?
ylama
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2014, o 11:03

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: ylama »

stoma lepsza, po dietetyce krucho z pracą i zarobki znacznie mniejsze
opuntiaa
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2014, o 10:00

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: opuntiaa »

ylama pisze:stoma lepsza, po dietetyce krucho z pracą i zarobki znacznie mniejsze
zgadzam się, ale jednak stomatologia to ogrom nauki, a chyba nikomu nie zależy na zrobieniu krzywdy drugiej osobie chociażby przez przypadek
Nie wiem co robić
Awatar użytkownika
mimbla00
Posty: 135
Rejestracja: 12 lut 2013, o 11:17

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: mimbla00 »

Polecam stome Jest ciężko ale wszystko da się przeżyć. Umiejętność dobrego organizowania czasu i wszystko pięknie idzie naprzód!

Pierwszy semestr jest najgorszy później można się już tyko dziwić jak można było się tak stresować i przeżywać (oczywiście stres jest dalej no ale to ten potrzebny i w granicach rozsądku)
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: Smile_Forever »

Zdecydowanie stomatologia . Mi się ten kierunek od zawsze podobał, a odkąd rozpoczęłam studia, podoba mi się coraz bardziej . Na CMUJ na pierwszym roku drugi semestr jest cięższy, w pierwszym jest tylko jeden egzamin, historia medycyny, który de facto każdy zdaje. Generalnie jak ktoś jest systematyczny to nie ma żadnych problemów z nauką .
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: Mårran »

Też wolałabym stomę i polecam, wszystko da się przeżyć
Pani Buka
opuntiaa
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2014, o 10:00

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: opuntiaa »

Glikoproteina pisze:stomatologia
jak jest na cmuj? przy rekrutacji, na pewno tej akademii nie będę brać pod uwagę, bo się nie dostanę pewnie zostanę przy Lublinie, jeżeli oczywiście wybiorę stomę chociaż nie wiem czy się nadaję, ale kręci mnie to trochę.
dawidbady
Posty: 2
Rejestracja: 8 cze 2016, o 08:25

Re: Stomatologia czy dietetyka?

Post autor: dawidbady »

Wydaje mi się, że stomatologia jednak wygrywa. Po pierwsze jest o wiele trudniej ją ukończyć, niż dietetykę - ten kierunek studiów jest dostępny na wielu uczelniach prywatnych, stąd też jest duża konkurencja na rynku. Druga sprawa - zarobki. Moi znajomi mają gabinet stomatologiczny, Gdynia sprzyja takim usługom, więc działają już z powodzeniem od wielu lat. Trzecie sprawa jest to poniekąd prestiżowy kierunek i chyba jednak łatwiej jest z niego godnie żyć, niż z diteteyki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości