ból brzucha po...

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Kogut
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 21:22

ból brzucha po...

Post autor: Kogut »

Witam
Może ktoś mi powiedzieć czy to że po każdym stosunku z moją partnerką odczuwam ból w okolicach brzucha to normalne ?
dla żartownisiów odpowiem odrazu że bół nie jest spowodowany dziwnymi wyginaniami ciała czy cos poprostu po każdym zbliżeniu odczuwam ból w okolicach brzucha przez jakies 10 minut
ногомас

Re: ból brzucha po...

Post autor: ногомас »

czemu mam wrażenie, że jesteś trollem?
Kogut
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 21:22

Re: ból brzucha po...

Post autor: Kogut »

nie mam pojęcia ale jak nie chcesz wypowiadac się na temat to się poprostu nie wypowiadaj -.-"
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: ból brzucha po...

Post autor: matino3 »

Nie ważne czy jesteś trollem, czy nie. Myślę że mimo wszystko problemy zdrowotne powinno rozwiązywać się z lekarzem, a nie na anonimowych forach internetowych
Kogut
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 21:22

Re: ból brzucha po...

Post autor: Kogut »

własnie chodzi o to, że nie wiem czy moge to zaliczyć do problemów zdrowotnych może ktoś slyszal coś o podobnych przypadkach
ногомас

Re: ból brzucha po...

Post autor: ногомас »

okolice brzucha to dość rozległy temat
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: ból brzucha po...

Post autor: Jivan »

&#x43D&#x43E&#x433&#x43E&#x43C&#x430&#x441 pisze:czemu mam wrażenie, że jesteś trollem?
jego nazwa nicku chyba o tym świadczy
cudanakiju
Posty: 8
Rejestracja: 5 maja 2016, o 19:25

Re: ból brzucha po...

Post autor: cudanakiju »

Zalezy po ktörej stronie cie boli.

Wiele opcji moze powiekszone jadro bo jakies przeziebienie . Kolor moczu:

Czytam swoich kolegow i nie moge uwierzyc ze swiat idzie do przodu a medyczna mentalnosc kolegow nic sie nie zmienila . OJ CHYBA TAK ZOSTANIE KOLEDZY
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: ból brzucha po...

Post autor: bibitka »

Dokładnie tak jak mówisz zamiast się wypowiadać na forach to najlepiej idź do lekarza wykonanie badań Ci nie zaszkodzi a tylko może pomóc. zerknij sobie jeszcze może na stronę adamed.expert ja tam ostatnio czytałam właśnie takie artykuły pisane przez specjalistów
marylkagorska
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2017, o 10:31

Re: ból brzucha po...

Post autor: marylkagorska »

Zgadzam się z przedmówcą. Idź koniecznie do urologa. Ludzie często piszą głupoty, zresztą każdy przypadek jest inny.
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: ból brzucha po...

Post autor: bibitka »

Ja również się zgadzam z wami idż koniecznie do lekarza zamiast pisać i pytać się o takie rzeczy na forum. To co piszesz nie jest normalnym zachowaniem organizmu także jest coś nie tak może to być drobnostka której pomogą zwykłe tabletki ale też może być coś gorszego gdzie każda godzina się liczy. Zerknij sobie jeszcze na portal [spam] tam czytałam ostatnio taki dobry artykuł na ten temat
Konkretna
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 23:11

Re: ból brzucha po...

Post autor: Konkretna »

A czy masz jakieś problemy z orgazmem? Czy próbujesz np. Powstrzymać wytrysk, albo na siłe próbujesz go osiągnąć? Bo często faceci nie potrafią kontrolować wytrysku. Mają tzw. Przedwczesny wytrysk. Wstydzą się tego więc się spinają aby do tego nie doszło. Niestety zamiast jednak napinać mięśnie penisa, napinają mięśnie brzucha czyli przeponę. W połączeniu z wysiłkiem pojawiają się bóle brzucha. Noo i ważne jest też żeby postarać się wypróżnić mocz przed stosunkiem, żeby nie męczyć zwieraczy .
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: ból brzucha po...

Post autor: Krówsko »

Konkretna pisze:
25 wrz 2017, o 23:22
wypróżnić mocz przed stosunkiem, żeby nie męczyć zwieraczy .
Ale pytający nie pisze przecież o układzie moczowym i wydalniczym, tylko o okolicach brzucha!
Stawiam zatem, że przyczyną może być pozycja, w jakiej dokonujesz aktu z małżonką i wynikający z niej ucisk brzucha (np. gdy małżonka jest do Ciebie odwrócona tyłem, przylegająca do Ciebie jej część ciała może nadmiernie uciskać Twoje podbrzusze i brzuch). Intensywność i głębokość penetracji w takiej pozycji może dodatkowo zwiększać dyskomfort. Zmiana pozycji i/lub głębokości penetracji może pomóc, ale najlepiej udaj się do lekarza jak piszą inni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości