poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: paulax »

.ją dobrze zdać aby dostać się na farmacje. I moje pytanie jest takie : czy znalazlabym czas na poprawe matury na fizjoterapii, pytanie kieruje oczywiście do osób które studiują fizjoterapię, i wiedzą czy jest ciężko. Słyszałam różne opinie że anatomia jest taka jak na lekarskim, i że trudno będzie mi znaleść czas na maturę, czy to prawda, pozdrawiam i dziękuję za udzielenie odpowiedzi

paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: paulax »

Witam serdecznie użytkowników tego forum. w tym roku zamierzam iść na fizjoterapię, z zamiarem poprawy matury na farmacje. Moje wyniki to. 50 % biologia i 73 % . Wiem moje wyniki to kpina, widać po wynikać ze nie przepadam za biologia Ale muszę ją dobrze zdać aby dostać się na farmacje. I moje pytanie jest takie : czy znalazlabym czas na poprawe matury na fizjoterapii, pytanie kieruje oczywiście do osób które studiują fizjoterapię, i wiedzą czy jest ciężko. Słyszałam różne opinie że anatomia jest taka jak na lekarskim, i że trudno będzie mi znaleść czas na maturę, czy to prawda, pozdrawiam i dziękuję za udzielenie odpowiedzi

paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: paulax »

paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: paulax »

73 % chemia, przepraszam ale jeszcze zbytnio nie ogarniam tego forum

Zakochanka
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2015, o 20:16

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: Zakochanka »

ja jestem na farmie i szczerze nie polecam. dla mnie wieje nudą a i kadra na chemii niemila (UMLub)
ale kto co woli
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: Shargonny »

Skąd wiesz, jak napisałaś, skoro wyników jeszcze nie było?

Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: Shargonny »

Zakochanka pisze:ja jestem na farmie i szczerze nie polecam. dla mnie wieje nudą a i kadra na chemii niemila (UMLub)t
ale kto co woli
- poszłaś bo chciałaś czy kierunek asekuracyjny?

Zakochanka
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2015, o 20:16

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: Zakochanka »

Aasekuracja, chyba już bym wolała fizjoterapię, niefajnie jest na niej?

Zakochanka
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2015, o 20:16

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: Zakochanka »

W sensie, chemia to nie moja działka. W każdym razie powodzenia, jeśli czujesz, że będzie Ci na tym kierunku dobrze ! Trzymam kciuki

Miętufka
Posty: 18
Rejestracja: 22 lut 2015, o 09:22

Re: poprawa matury na fizjoterapii --->cel : farmacja

Post autor: Miętufka »

Moje zdanie jest takie, że jeśli chce się naprawdę efektywnie poprawić maturę to należy zostać w domu. Tym bardziej, że jest naprawdę dużo osób, których celem jest taka na przykład fizjoterapia, więc to jest zwykłe blokowanie miejsc. A jeśli nie lubisz biologii to ciężko będzie Ci się uczyć, na fizjoterapii jest naprawdę ogrom nauki , anatomia, dodatkowo inne przedmioty, naprawdę jest ciężko, to nie jest kierunek na którym można uczyć się do poprawy. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość