Politechnika po biol chemie.

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
eleganckiwariacik
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2016, o 19:22

Politechnika po biol chemie.

Post autor: eleganckiwariacik »

Cześć,
Z racji ukończenia liceum, zdania matury i wewnętrznej potrzebny rozwoju zdecydowałem się na studiowanie, konkretniej na politechnice. Zainteresował mnie kierunek inzynieria mechaniczno-medyczna, natomiast usłyszałem, że prawie 90% zakresu to to samo co na mechanice i budowie maszyn. Tutaj pojawiają się moje obawy:
1. Czy osoba, która nie miała fizyki od pierwszej liceum da rade się utrzymać na studiach?
2. Czy brak rozszerzonej matematyki w liceum nie będzie jakimś szczególnie wielkim problemem? Z matematyka na podstawie nie miałem żadnych problemów, ale też nie byłem orłem.
3. Czy rysunki techniczne stanowią duży problem dla osób, które jedyne co potrafią narysować to patyczaki?
Przepraszam za infantylne pytania, ale nie mam w rodzinie, ani towarzystwie osób, które mogłyby mi odpowiedzieć na te pytania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości