Stypendium socjalne

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Stypendium socjalne

Post autor: Asixx »

Cz mogę się ubiegać o stypendium socjalne jak zaczynam inny kierunek studiów? Np. studiowałam przez rok (nie zrobiłam licencjatu), studia rzuciłam i zaczęłam inne. W regulaminach nic nie jest wspomniane o tym, tylko że student nie może pobierać stypendium jak zakończył dany kierunek.
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Stypendium socjalne

Post autor: larissa90 »

Tak.
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Re: Stypendium socjalne

Post autor: Asixx »

To dobrze, dzięki za info
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Stypendium socjalne

Post autor: Sokol »

Jasne. Jak zrobisz I stopień to później możesz dostawać socjalne na studiach magisterskich czyli teoretycznie możesz robić kontynuację albo zacząć studia jednolite 5 letnie kończące tytułem magistra. I wtedy dostajesz pieniądze przez kolejne 2 lata czy tam do 26r. z. Taka ciekawostka.

Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Re: Stypendium socjalne

Post autor: Asixx »

No to rzeczywiście ciekawe, nie wiedziałam, że tak też można. No ale ja ze swoich licencjatu robić nie zamierzam (oby!).
półbiolchem
Posty: 22
Rejestracja: 26 sie 2015, o 19:58

[Link] Stypendium socjalne

Post autor: półbiolchem »

A o tym stypendium może ktoś słyszał? Znacie może jakieś opinie na ten temat? Bo nie wiem, co o tym sądzić.
stypendia-vt70297.htm
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości