Bioinżynieria zwierząt czy technologia chemiczna?

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
FrauHamper
Posty: 4
Rejestracja: 9 paź 2014, o 13:49

Bioinżynieria zwierząt czy technologia chemiczna?

Post autor: FrauHamper »

Przepraszam jeśli ten dział jest nie właściwy, ale odpowiedniejszego nie widzę.
Konkretnie chodzi mi o to żebyście wyrazili swoją opinię czy lepij kierować się sercem czy rozumem xd
Mianowicie mam dylemat miedzy technologią chemiczną po której chyba nie jest tak ciężko o pracę, ale z tego co się ostatnio dowiaduje to nie ma wiele z chemią samą w sobie wspólnego, a więcej z projektowaniem, działaniem urzadzeń różnego rodzaju, co wydaje mi sie nudne, ale może byłabym w stanie poubić
Z drugiej strony zdecydowanie bardziej interesującym kierunkiem (pod względem tego czego się tam uczy ) jest dla mnie bioinżynieria zwierząt, ale rozum mi podpowiada że przyszłość po tym jak po biotechnologii czyli w macu ew staranie się o pozostanie na uczelni, na co ma może 0,1% szanse.

No i miejsce studiowania - na technologie chemiczna złożyłam na pwr na bioinżynierie sggw, A 100*bardziej wolałabym mieszkać we Wrocławiu niż w Warszawie Chociaż sugerowanie się miastem to pewnie głupota Co myślicie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości