Statystyka i pomoc w pisaniu prac mag/lic/dok i artykułów!

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
WhiteMatter
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2015, o 09:50

Statystyka i pomoc w pisaniu prac mag/lic/dok i artykułów!

Post autor: WhiteMatter »

Witam! Na początek zaznaczam że nasze usługi nie polegają na napisaniu pracy ZA autora, a na pomocy w opracowaniu manuskryptu oraz na przygotowaniu analizy statystycznej wraz z jej wyjaśnieniem!

Jeśli właśnie przyszedł ten moment w Twojej karierze, że czas na rozpoczącie, lub finalizację pracy naukowej i nie za bardzo wiesz co z tym fantem zrobić. to dobrze trafiłaś/eś!

Zajmuję się rzetelną analizą statystyczną i prezentacją graficzną uzyskanych wyników oraz pomocą w opracowywaniu manuskryptu w języku zarówno Polskim jak i Angielskim (współpracuję z profesjonalnym tłumaczem języka angielskiego).

Na swoim koncie mam kilkanaście artykułów naukowych (z czego dwa w zagranicznych czasopismach premiowanych IF), kilka licencjatów, prac magisterskich i doktoratów (z czego jeden także jest w toku publikacji).

Jeśli poszukujesz pomocy lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, pisz śmiało!
Balley
Posty: 4
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 12:06

Re: Statystyka i pomoc w pisaniu prac mag/lic/dok i artykułó

Post autor: Balley »

Tego typu pomoc może być nieoceniona. Akurat ja pisząc pracę zgłosiłem się po pomoc do serwisu pisanie.co/swietokrzyskie/kielce i ci ludzie udzielili mi bardzo profesjonalnej pomocy. Cieszę się, że są ludzie, którzy wychodzą z taką inicjatywą i studenci - jak ja wtedy mogą takiej pomocy szybko zasięgnąć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości