Poszukujesz współlokatora?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
RoyalFlash
Posty: 6
Rejestracja: 7 lis 2015, o 13:54

Poszukujesz współlokatora?

Post autor: RoyalFlash »

Witam, mam na imię Sebastian, lat? dwadzieścia na karku. Postanowiłem załozyć ten wątek, w celu sprawnego odnalezienia potencjalnych współlokatorów. Od października zaczynam studia we Wrocławiu, na Uniwersytecie Przyrodniczym, na kierunku medycyny weterynaryjnej. Zapewne znajdą się takie osoby, do których sam należę, że nie mam znajomych mogących ze mną zamieszkać na stancji/w pokoju. Najczęściej oferowane pokoje to dwuosobowe, a i koszta z tego tytułu są niższe niż samodzielne wynajmowanie pokoju dwuosobowego, bądź jednoosobowego, a i weselej zawsze z kimś Dlatego też jeżeli ma ktoś na oku ciekawe lokum to śmiało piszcie. Nie ukrywam, że kwota powyżej której moje zainteresowanie spada, to 500 złotych. Mam się jakoś zaprezentować? Heh wyglądu opisywał nie będę bo to by trochę zajęło (tyle tych superlatyw ) Na pewno zasady higieny nie są mi obce, jestem kulturalny, choć stanowczy. Będę utrzymywał porządek i wymagam tego samego od potencjalne-go/j kolegi/koleżanki. Szybko nawiązuje pozytywny kontakt, a propo kontaktu. Piszcie tutaj bądź na mój e-mail: [at].pl Ciągle oglądam oferty i mam kilka zapisanych także będzie o czym dyskutować. Do usłyszenia!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości