MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
madziaax
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:43

MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: madziaax »

Hej wszystkim!
Czytam te wszystkie komentarze i aż mi się niedobrze robi. Mało kto studiował na Ukrainie, wyczytał jakieś artykuły i brednie a się wypowiada. Ludzie straszą i tylko się wymądrzają zamiast pomóc nowym studentom. Polaki cebulaki.
Każdy kiedyś zaczynał i miał wiele problemów, wiele pytań i wątpliwości a zamiast się wspierać i doradzić to każdy by wbił nóż w plecy. Co za kraj!
Sama kiedy zaczynałam naukę na Ukrainie szukałam kogoś normalnego, kto pomoże i powie jak jest a nie będzie wciskał kity czy straszył. Jeśli ktoś ma pytania to pomogę, tak po prostu, bez słodzenia czy straszenia. Mój email: [at].com
Mamy sobie pomagać bo łączy nas wspólna pasja - medycyna.

Pozdrawiam, Magdalena.
marijuanaa
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2015, o 13:11

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: marijuanaa »

a moze zamiast email, to tu na forum? FAQ UKRAINA - czy coś w ten desen. Wiekszosc postów brzmi tak samo, nie ma zadnych konkretow.
Egzaminy wstepne, to w ogole temat tabu. Cięzkie, banalne itd. Zero konkretow. Ukraincy na pewno maja jakąś gielde tych egzaminow.
alix20
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2016, o 01:20

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: alix20 »

Dokładnie, same odmienne opinie odnośnie tych egzaminów. Mogłabys napisac jak to wyglądało w Twoim przypadku?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: randomlogin »

Kolezanka daje maila, bo pewnie nie robi tego z dobrego serca, tylko jest naganiaczem/posrednikiem. I po 5 minutach rozmowy okazuje sie, ze bardzo trudno jest costam zalatwic, ale za jedyne x pln ona w tym chetnie pomoze, bo jest juz na miejscu, zna uczelnie i tak dalej. Wiec wiarygodnosc takiegoo zrodla mocno kwestionowalna.

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: Sokol »

Tylko hajs się liczy i każdy to cwiczy nie ważne czy to zachód czy wschód.

madziaax
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:43

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: madziaax »

ahhhh i właśnie o to mi chodziło zakładając ten wątek.
Ktoś chce pomóc, ale tylko opierdziel dostaje, ręce opadają
Podałam emaila bo jest wiele spraw, które są tylko i wyłącznie moimi spostrzeżeniami i sporo osób ma dostęp do tego forum. Nie napiszesz, nie porozmawiasz, nie dowiesz się a już publicznie linczujesz.
Nie dla wszystkich tylko kasa się liczy. Bardzo mi przykro, że masz takie podejście, musi być Ci w życiu ciężko
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: Sokol »

Każdemu jest ciężko. Zadziwiające jest to, że wolisz z każdym z osobna pisać na temat tych samych zagadnień jak możesz zrobić to raz na forum. Przerabiałem już takie akcje i wiem, że kwestią czasu jest pojawienie się reklamy konkretnej uczelni, środka transportu czy dodatkowych opłat. Masz racje nie powinienem Cie osądzać. Mądry umysł to podejrzliwy umysł.
AlisaLevis
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2017, o 10:15

Re: MEDYCYNA NA UKRAINIE CAŁA PRAWDA!

Post autor: AlisaLevis »

Ja studiowałąm w Ivano-Frankivsku, mogę odpowiedzieć na wasze pytania. A jeśli chodzi o egzamin wstępny to jest czysto symboliczny, nie znam nikogo kto by się nie dostał bo nie zdał go, jeśli płacisz im prawie 5 tys. $ to nikogo nie interesuje już egzamin wstępny, tak jak matura. Moja koleżanka skończyła tu stomatologie z maturą z historii i geografii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości