Rekrutacja 2016

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
littlegreensprout
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2016, o 13:53

Rekrutacja 2016

Post autor: littlegreensprout »

Cześć wszystkim przyszłym studentom lekarskiego, gratuluję wyników
Czy ktoś tak jak ja rozważa pójście na CM UMK? Jesteście pewni że to akurat wasze miejsce czy zastanawiacie się jeszcze nad innymi uniwersytetami?
Chętnie podyskutuję o wszystkich niepewnościach i dylematach, sama mam ich masę, a jeśli znajdą się studenci lekarskiego z ostatnich lat - proszę podzielcie się swoją aktualną opinią, ciężko znaleźć coś na bieżąco.
psylocybina
Posty: 20
Rejestracja: 1 paź 2014, o 14:52

Re: Rekrutacja 2016

Post autor: psylocybina »

ja się wybieram chociaż chciałem iść na stomę na PUM ale za późno zapłaciłem
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Rekrutacja 2016

Post autor: Naczi »

Hej

Ja na 99% wybieram się do Bydgoszczy - nie wiedziałam, że tak dobrze mi pójdzie i zarekrutowałam się tylko w Bydzi i w Białym Na CM UMK miałam już okazję studiować i miło wspominam uczelnię
littlegreensprout
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2016, o 13:53

Re: Rekrutacja 2016

Post autor: littlegreensprout »

To widze ze nie tylko ja zawalilam sprawe z logowaniem Ja tez najprawdopodobniej bede wybierac miedzy bydgoszcza a bialymstokiem, mimo ze punktow jak sie okazuje starczyloby mi nawet na warszawke.

Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Rekrutacja 2016

Post autor: Naczi »

Mi może na Warszawę nie (chociaż nie wiem bo nie sprawdzałam), ale gumed spokojnie byłby mój Ja sama nie wiem gdzie iść. do Białegostoku mam o wiele bliżej, ale w Bydgoszczy juz byłam, znam miasto i uczelnię Tzw. problemy pierwszego świata

yourdream97
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2016, o 06:45

Re: Rekrutacja 2016

Post autor: yourdream97 »

a jest ktoś z fizjoterapii?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 11 gości