Przeniesienie na inny kierunek ŚUM

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
nat95
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2016, o 16:18

Przeniesienie na inny kierunek ŚUM

Post autor: nat95 »

Hej, chciałabym porozmawiać z kimś kto przenosił się z lekarskiego na stomatologię na ŚUMie. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie ten zamiar i prawdę mówiąc kierunek lekarski coraz mniej mi się podoba (obecnie kończę 2 semestr leku). Czy istnieje możliwość przeniesienia się od razu na 2 rok (z nadrobieniem zaległych przedmiotów)? Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji może byłby w stanie udzielić mi jakichś wskazówek?
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Przeniesienie na inny kierunek ŚUM

Post autor: mizu »

Na pewno jest to wykonalne żeby od razu na 2 rok (z obowiązkiem uzupełnienia różnic programowych). Spotkaj się z prodziekanem ds. studenckich, idź na dyżur, bo czasu coraz mniej.
nat95
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2016, o 16:18

Re: Przeniesienie na inny kierunek ŚUM

Post autor: nat95 »

Dziekuję bardzo za odpowiedź

evae
Posty: 7
Rejestracja: 3 gru 2014, o 15:13

Re: Przeniesienie na inny kierunek ŚUM

Post autor: evae »

nat95, udało ci się to zrobić?
Ja w tym roku rekrutowałam sie na stome i lek. dałam na stome. i żałuję, że nie złożyłam na lek. bede sie chciała przenieść.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości