badania lekarskie na wojlek cywil

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ariax
Posty: 10
Rejestracja: 5 sie 2016, o 07:44

badania lekarskie na wojlek cywil

Post autor: ariax »

Hej czy na woj lek cywil są jakieś szczególne wymogi jeśli chodzi o badania lekarskie? Jakie szanse ma osoba z padaczką i wrodzoną wadą serca? Nie chce wnikać w szczegóły bo to i tak pewnie będzie należeć do decyzji jakieś komisji ale może znacie kogoś na 100% nie mógł studiować na tym wydziale z powodu jakieś przypadłości?
tinek
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2016, o 19:41

Re: badania lekarskie na wojlek cywil

Post autor: tinek »

Na woj-lek cywil masz takie same wymagania odnośnie badań lekarskich jak na każdym innym wydziale lekarskim. Nie ma szczególnych wymagań. Natomiast to jakie będziesz miał badania oraz jak lekarz podejdzie do Twoich schorzeń to zależy już od konkretnego lekarza. Ja np. nie miałem żadnych badań zrobionych, a moja dziewczyna miała i RTG płuc i morfologie zrobioną. Generalnie myślę, ze nie powinno być większego problemu z przejściem tych badań Zdrówka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości