Fizyka rozszerzona

Z gr. φύσις (przyroda) - nauka o przyrodzie w najszerszym znaczeniu tego słowa. Fizyka w szkole, fizyka na studiach. Zadania domowe z fizyki. Doświadczenia fizyczne.
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Fizyka rozszerzona

Post autor: Cappy »

Możliwe jest przez rok nauczyć się fizyki rozszerzonej od zera tak do 70% ?
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Fizyka rozszerzona

Post autor: JanJensen »

Cappy pisze:Możliwe jest przez rok nauczyć się fizyki rozszerzonej od zera tak do 70% ?
Jeszcze jakiś czas temu zrobiliśmy tak z kolegami w około 3 tyg. Zaczęliśmy w maju kończąc naukę do innych przedmiotów. Została nam sama fizyka-była wtedy na końcu kalendarza matur. Zważ tylko, że dzisiaj matura jest sporo trudniejsza, więc nawet jeślibyś robił zadania kilka godzin dziennie to potrzebujesz minimum kilka miesięcy. Chyba, że jesteś bardzo kumaty i dobrze ogarniasz matmę, no to może mniej.

Chociaż z ciekawości zerknąłem właśnie na tegoroczny arkusz i wydaje mi się bardzo prosty
zobacz-ten-plik.pdf
(467.09 KiB) Pobrany 50 razy
więc sam nie wiem.
Adax82
Posty: 1519
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:42

Re: Fizyka rozszerzona

Post autor: Adax82 »

Cappy,
Odpowiedź jest TAK lub NIE. Fizyki na poziomie rozszerzonym nie da się ogarnąć dla przeciętnego osobnika celującego na 95-100% i w ciągu roku. Jak ktoś celuje w okolicy 50% to w jeden rok ogarnie to. Ale trzeba tu zauważyć, że osoby chłonące fizykę ogarną to bardzo szybko, zaś osoby nie ogarniające tego muszą mieć więcej czasu. Jak powiedział JanJansen - matma ma tu dużo do powiedzenia.
Możesz napisać na forum, albo do mnie na priv przywołując konkretne zadania czy problemy. Pomogę Ci, a nawet ocenię jakie masz szanse z tej fizy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość