Akademiki Łódź

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
phillipa17
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, o 22:19

Akademiki Łódź

Post autor: phillipa17 »

Hej
Od października tego roku zaczynam medycynę na woj-leku w Łodzi. Planuję składać do akademika, z tym że do wyboru są 4. Możecie mi coś o nich powiedzieć? Który ma najlepszą lokalizację, jakie są warunki mieszkania mniej więcej (na ile osób łazienka, jak duże pokoje, jak dawno po remoncie) - może któryś polecacie lub stanowczo odradzacie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

Re: Akademiki Łódź

Post autor: fluoksetyna »

Najwygodniej będzie Ci w DS4, bo blisko placu Hallera a tu macie większość zajęć. Byłam z ciekawości w akademiku tylko raz, nie mieszkałam, więc moja opinia jest oparta na tym co słyszałam i widziałam ten jeden jedyny raz. Standard OK, pokoje 2 - osobowe w większości ale można się starać o 1 - osobowy pokój. I na 4 takie pokoje przysługuje bodajże segment kuchenny i łazienka. Wszystko raczej w wersjach mini, nie ma większych luksusów, ale jest raczej zadbanie. Ładny widok z okna, zero hałasu - chyba że są imprezy ED, jak zrobi się cieplej można wypić piwko na trawce Zdjęcia INTERNET
phillipa17
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, o 22:19

Re: Akademiki Łódź

Post autor: phillipa17 »

Dzięki fluoksetyna a na podaniu o akademik trzeba jeszcze wpisać akademik rezerwowy, jeśli nie dostanę się do DS4 to który polecasz jako drugi w kolejce"?
Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

Re: Akademiki Łódź

Post autor: fluoksetyna »

Niestety nie jestem w stanie Ci tego powiedzieć, bo nie składałam nigdy podania o akademik. Wiem, że są jeszcze akademiki na Lumumbowie skąd jest blisko do CKD - tu macie wykłady ale raz w tygodniu tylko i jeszcze egzaminy w czasie sesji. Jednak w ciągu roku bardziej opłaca się DS4 o ile anatomia i histologia wracają na Żeligowskiego bo był remont. Jeśli nie to trzeba będzie jeździć ok. 15 - 20 minut na Narutowicza tramwajem ale to mniej wiecej tak samo z Lumumbowa i DS4.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości