Druga poprawa a korepetycje

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
aevo1
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2016, o 10:04

Druga poprawa a korepetycje

Post autor: aevo1 »

Jak wyglądają Wasze korepetycje? Planuje drugą poprawę matury z chemii i nie mam pojęcia jak zorganizować teraz naukę. Czy jest sens chodzenia na korepetycje od początku tzn. po kolei działami uczyć się teorii od zera i przeplatać to z zadaniami czy nie ma sensu uczęszczania na korepetycje w takiej formie i lepiej postawić na rozwiązywanie zadań i arkuszy a korepetycje odbywałby się rzadziej niż raz w tygodniu? Posiadam dobre notatki z teorii z poprzedniego roku. Nie mogę znaleźć żadnego dobrego rozwiązania
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Druga poprawa a korepetycje

Post autor: JanJensen »

aevo1 pisze:Planuje drugą poprawę matury z chemii i nie mam pojęcia jak zorganizować teraz naukę.
Znasz materiał czy dopiero chcesz się go uczyć?
Jeżeli robisz już drugą poprawę, czyli będziesz pisać 3ci raz to powinieneś już znać materiał. Idź na korki do egzaminatora, który oceni Twoją wiedzę. Jeśli to braki wiedzy to się doucz i dopiero idź na korki, jeśli masz już wiedzę to rób zadania maturalne z egzaminatorem.

Odpowiedz sobie na pytanie czy zaskoczyły Cię zadania czy tylko popełniłeś w nich drobne błędy i byłeś blisko poprawnej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Druga poprawa a korepetycje

Post autor: Mårran »

Możesz też uczciwie porobić majowe arkusze i sprawdzać je rygorystycznie z kluczem i ocenić, czy brakuje i wiedzy, czy umiejętności pisania odpowiedzi.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości