Repetytorium Bochenek.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Jeferson
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 15:19

Repetytorium Bochenek.

Post autor: Jeferson »

Słyszał ktoś może o tej pozycji? Widziałem ją w zeszłym tygodniu w sklepie medycznym, od sprzedawcy dowiedziałem się że to nowość, kosztowało tam około 170 złotych, grubości I tomu Bochna.

Używał ktoś, oglądał? Poproszę o opinie.
solange1
Posty: 10
Rejestracja: 1 cze 2016, o 05:40

Re: Repetytorium Bochenek.

Post autor: solange1 »

Też szukam opinii o tej pozycji. Warto zastąpić Skawine tym Bochenkiem?

David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Repetytorium Bochenek.

Post autor: David »

Niestety nie jest to dobre streszczenie Bochenka. Informacje tam są owszem, w wersji opisowej jak w Bochnie co może i ułatwia naukę, ale niski poziom szczegółowości sprawia, że nie można tej pozycji nazwać Bochenkiem bez rozwojów i histologii". Skawina to moim zdaniem lepsza pozycja ale małej ilości osób odpowiada forma tego skryptu, a jeśli ktoś chce podręcznik opisowy niech pomyśli o Morysiu (bardzo fajny podręcznik, świetny dydaktycznie, ale też niektóre rzeczy np. czaszka czy w ogóle osteologia są zrobione słabo, inne bardzo dobrze), lub Krechowieckim (bardzo dobre repetytorium, anatomia w starym, dobrym stylu). Zorientuj się czego wymagają na Twojej uczelni- myślę że książka może się przydać w Warszawie bo stamtąd pochodzą autorzy.
lykorz
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 19
Rejestracja: 29 sie 2016, o 17:22

Re: Repetytorium Bochenek.

Post autor: birdy »

W tym repetytorium jest więcej rycin niż tekstu, streszczenie jest ograniczone do wymieniania rzeczy po przecinku i wstawianiu zdań bez kontekstu. Dla mnie było dobre po nauczeniu się tematu do szybkiej powtórki.
Skawina lepszy jeśli chce się rozeznać w temacie przed sięgnięciem do innej, obszerniejszej pozycji jak Bochenek. Rzeczy nawet jeśli są wymieniane to w podpunktach, często z dodatkowym opisem. No i ogólnie całość trzyma się jakoś logicznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości