Matura 2017 - cel stomatologia

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Matura 2017 - cel stomatologia

Post autor: celstomatologia2017 »

Hej wam, jestem tu nowy, więc nie liczę że ktoś nawet to przeczyta i coś odpisze, ale co mi tam
Jestem z rocznika 95, teraz idę na licencjat z fizjoterapii.
Moje wyniki z matury 2016 to chemia 70%, a biologia 78%. (148 pkt)
Prog na stome- 160 Brakuje sporo. Moje pytanie brzmi, czy poprawiać biologię, z której ciężko mi się wstrzelać w odpowiedzi? Wg nieoficjalnych kluczy liczyłem sobie na 93%. Przyszło 78%
Wszystkie punkty poszły głównie przez formułowanie odpowiedzi, czepiali się dosłownie każdego wyrazu Wiedzę mam i to dużą, ale to kolejna matura, która mi nie poszła.
Skupić się na tej chemii tylko? Wziąć korki u egzaminatora i do samego maja tłuc, tłuc i tłuc zadania? Co radzicie? Jestem w takim stanie psychicznym, że szkoda gadać. Tak bardzo mi zależy,a tak bardzo nie wychodzi. Ludzie wybieraja specjalizacje, szukają pracy a ja piszę maturę. I tak, to jest mój wymarzony kierunek i nie widze się w żadnym innym. Motywacja +1000. Pomóżcie koledze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości