Stomatologia ED w Polsce

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Didda
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2016, o 16:32

Stomatologia ED w Polsce

Post autor: Didda »

Witam. Jestem nowa na tym forum. Niewiem czy zdobede odpowiedz na moje pytania tu, ale warto sprubowac.
Sytuacja wyglada tak, mam 25 lat, za jakies 2 lata mam w planach pójsc na stomatologie dla obcokrajowców. Z pochodzenia jestem polka, ale wychowalam sie za granica, skonczylam tam liceum, i mam tylko jedno obywatelstwo, dunskie. Po polsku umiem w miare dobrze rozmawiac, pisac srednio, wiec mysle ze to byl by duzy plus, wybierajac polske, ze nie czulabym sie tutaj calkiem obco.

Moje pytanie brzmi, czy wiecie jak studia ED wygladaja w Polsce, moze znacie kogos kto chodzi/chodzil na ED lub sam chodzi i moze sie podzielic informacjami.
Do wyboru mam:
-Kraków
- Bialystok
- Gdansk
- Lódz
- Lublin
- Zabrze
- Warszawa
- Wroclaw
- Szczecin.


Najbardziej po glowie mi chodzi Gdansk lub Szczecin.
Zalezy mi na tym by atmosfera w szkole byla dobra, i komunikacja w miescie tez byla szybka i prosta.

Prosze nie smiejcie sie z mojej pisowni, staralam sie najbardziej jak moglam.
miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: Stomatologia ED w Polsce

Post autor: miholp94 »

W Gdańsku masz nauczanie tylko w języku polskim, nie ma osobnej sekcji ED.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości