Wypadanie wlosow

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Sonia_001
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2015, o 07:13

Re: Wypadanie wlosow

Post autor: Sonia_001 »

Nie wygląda to dobrze. / A może chorujesz na coś tylko o tym nie wiesz?
Awatar użytkownika
uniformix
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 08:50

Re: Wypadanie wlosow

Post autor: uniformix »

Bardzo ważna jest również odpowiednia dieta. Odstawienie alkoholu, ograniczenie spożywania mięsa, dużo warzyw i owoców wpływa na cały organizm, zarówno na skórę jak i np na włosy i paznokcie.
mirabelka30
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2016, o 11:54

Re: Wypadanie wlosow

Post autor: mirabelka30 »

Ja swego czasu parzyłam sobie w litrowym naczyniu kopiatą łyżkę stołową suszonej pokrzywy i suszonego skrzypu polnego i płukałam tym naparem włosy po każdym myciu (myję codziennie). Do tego olej z wiesiołka tłoczony na zimno (kapsułki, gal) i zero kosmetyków do stylizacji. Po kilku tygodniach zaczęły mi wyrastać setki włosów, wyglądało to śmiesznie zwłaszcza kiedy wiązałam włosy w kucyk, a te małe, sztywne włoski przebijały się Koniec końców włosy po jakimś czasie przestały wypadać i było ich na głowie dużo!
Awatar użytkownika
affeck
Posty: 20
Rejestracja: 5 lut 2015, o 09:31

Re: Wypadanie wlosow

Post autor: affeck »

Wypadanie włosów jest też genetyczne. I na to się już nic nie poradzi. Natomiast zawsze możesz przejść się do sklepu zielarskiego i zapytać o radę.
nanisore
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2016, o 20:09

Re: Wypadanie wlosow

Post autor: nanisore »

Jeśli szukasz specjalisty udaj się do dermatologa trychologa, czyli osoby która zajmuje się właśnie takimi problemami. Osobiście mogę polecić klinikę dr trycholog i doktora Michajłowskiego
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości