Maturzyści 2017

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
ooo97
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2016, o 11:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: ooo97 »

Ktoś z Was wie może w jakich granicach obecnie oscyluje najniższy próg na niestacjonarne (lek)? Szczerze mówiąc nie chce mi się pojedynczo sprawdzać każdej uczelni, a może ktoś ma jakieś sprawdzone info
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

[Link] Maturzyści 2017

Post autor: glikokortykosteroid »

Najniższy próg na niestacjo jest w ZG - 60
progi-punktowe-2016-lekarski-i-lekarsko ... 27-150.htm
Winnie
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2016, o 16:10

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Winnie »

I jak tam maturzysci? U mnie tak sobie, skupiam się na chemii, ale idzie mi srednio, czesto zadania nie wychodza, cos pogubię, niby robię sporo tych zadan. potrzeb mi okolo 60%, oby się udało witowski spoko, ale jak juz robię takie z duzymi tekstami, sprawa sie komplikuje C

a jak u Was? co robicie w szkole teraz?
Winnie
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2016, o 16:10

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Winnie »

PS najgorsze jest to, że wszystko szybko idzie w zapomnienie i to co w kwietniu bylo easy teraz nie jest juz takie proste
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Maturzyści 2017

Post autor: glikokortykosteroid »

Ale to co w kwietniu było easy w październiku szybko się przypomina, gorzej mają Ci co zaczynają od zera . Ja nie mam żadnego problemu z wiedzą, największy problem stanowi w moim przypadku wpadnięcie na odpowiedni pomysł i bezbłędne go zrealizowanie pod presją czasu, przez co w tym roku straciłem dużo punktów na maturze z chemii, pomimo całorocznego przygotowania. Nad jednym zadaniem przesiedziałem 30 min. za nim wpadłem jak je zrobić, a gdzie czas na resztę? Przy okazji robię błędy w obliczeniach wynikające z roztargnienia typu 2+3=6, bo pomimo że dodaje, to mi się wkręca, że mnożę i pełno innych kwiatków, także kończę teraz robić notatki z działów i zaczynam robić jak najwięcej zadań, zwłaszcza tych obliczeniowych. Winnie na co w ogóle startujesz? Bio też poprawiasz?
Winnie
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2016, o 16:10

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Winnie »

Ja piszę 1 raz ) jestem 98. Medycyna, tyle że mam 100% z biologii za olimpiadę wiec chemia najwazniejsza dla mnie, na stacjo muszę miec tak z 60-65% (SUM), a najgorszym wypadku niestacjonarne ))

tez cos takiego mam, jak zobaczę zadanie to eee? jak to? a potem zerkam w odpowiedzi i wszystko jasne, no masakra PP
ooo97
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2016, o 11:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: ooo97 »

glikokortykosteroid, Aż trudno uwierzyć Dziękuję!
Chyba nie ma co się łudzić, że w przyszłym roku też będzie w tych granicach, prawda?
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Maturzyści 2017

Post autor: glikokortykosteroid »

Winnie no tak jak mówisz, najgorsze jest to, jak zobaczysz odpowiedź, myślisz sobie jakie to było proste i że tak naprawdę powinieneś to zrobić, zwłaszcza po źle napisanej maturze, polecam a skoro masz już 100% z bio, to nie masz się o co martwić, zdasz to na te 65%. Gratuluje serdecznie Ci olimpiady (i zazdroszczę )
ooo97 Tak jak piszesz, jeżeli piszesz o progach, w przyszłym roku już tak niskie nie będą wg mnie. Tylko nie rozumiem w co nie możesz uwierzyć
Awatar użytkownika
Venom
Posty: 78
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:19

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Venom »

Ja tam wolę celować z tą chemią wyżej z 80-85, może i 60-65 starczy ale wolę się negatywnie nie zaskoczyć
Awatar użytkownika
Venom
Posty: 78
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:19

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Venom »

My już organiczną z chemii skończyliśmy wieć już teraz blok d i powtórki chyba
kajkakajka
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2016, o 12:59

Re: Maturzyści 2017

Post autor: kajkakajka »

Czy jest ktoś zainteresowany wspólną nauką?
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Ardorn »

Venom pisze:organiczną z chemii skończyliśmy
serio ?

my dopiero do połowy dochodzimy
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Maturzyści 2017

Post autor: lidzik »

Co ja mam powiedzieć? My dopiero zaczynamy węglowodory. chyba nie ma co liczyć na powtórki.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości