Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nefertari
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2013, o 15:56

Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: nefertari »

Co sadzicie o przenosinach na trzeci rok medycyny ? Przenosil sie ktos tak i ma jakies doswiadczenie ? Jestem teraz na drugim roki i rozwazam te opcje, poniewaz bardziej podoba mi sie inna uczelnia i wolalabym na niej studiowac ale obawiam sie tego, ze ludzie beda juz zbyt zintegrowani, porobily sie grupki i sie nie odnajde. Co myslicie ? Wszelkie uwagi mile widziane

oxyggenium
Posty: 15
Rejestracja: 11 lip 2013, o 23:53

Re: Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: oxyggenium »

mysle ze moze nie bedzie tak zle po 2 roku na klinikach bedzie sie mozna zgrać a przede wszystkim zadaj sobie pytanie czy masz tam znajomych rozwaz za i przeciw ( roznice programowe m.in.) a jesli plusy przeważą nad minusami to z tego co wiem w poznaniu liczy sie wynik z matury w razie przenosin
Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: MrBrightside »

W odpowiedzi powyżej nie ma żadnego przecinka, ani nawet wielkiej litery.
Wow.
nefertari
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2013, o 15:56

Re: Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: nefertari »

Moze ktos jeszcze sie wypowie ?:)

anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: anonymous2012 »

Po dziekance też zmieniła mi się grupka i jakoś żyje. To nie jest szkółka żeby się nie odnaleźć. W pracy też ludzie będą się zmieniać- emerytury, ktoś sam zmieni pracę, ty zechcesz zmienić pracę etc.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: KatarzynaZSDM »

Ja zamierzam się po 3 roku przenieść i średnio mnie obchodzą grupy czy grupki, Ty też nie powinnaś się tym przejmować.
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Przenosiny na trzeci rok lekarskiego

Post autor: Michch »

Ja się przenosiłem po drugim roku. Na początku było dość ciężko, bo ludzie faktycznie byli ze sobą zintegrowani, ale to nie znaczy, że mnie odrzucali, po prostu czułem się jak obcy, w zasadzie przez cały pierwszy semestr. Z czasem jest coraz lepiej. Ja miałem to szczęście, że trafiłem na super grupę. Oczywiście, że ważne jest żeby mieć dobry kontakt z ludźmi, z którymi będziesz studiował, nie rozumiem osób, które mówią żebyś się tym nie przejmował. Ja sobie nie wyobrażam codziennego chodzenia na zajęcia z myślą Matko, znów 6 godzin z tymi kretynami, toć to byłaby tortura. Na szczęście to nie jest podstawówka i ludzie są raczej otwarci. Jeśli masz jakiekolwiek umiejętności interpersonalne to pewnie nie będzie problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości