WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
studenka96
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 17:24

WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: studenka96 »

Cześć Wszystkim! Jestem studentką pierwszego roku weterynarii w Lublinie. Początkowo myślałam, że uczelnia będzie dobrym wyborem. teraz jednak mam wątpliwości. Chodzi mianowicie o to, że dzisiaj się trochę nasłuchałam od studentki z IV roku która jest średnio zadowolona i ma zamiar się przenieść do Wrocławia/Warszawy. Proszę o wyrażenie szczerych opinii czy warto się przenosić do SGGW i kiedy najlepiej to zrobić.
Konik1111
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2016, o 11:27

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: Konik1111 »

Jest takie mądre przysłowie- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: JellyTime »

Dobrze rozumiem, że dopiero zaczynasz pierwszy rok i już myślisz o przenosinach? Ja jednak bym trochę poczekała. Warto wyrobić sobie własne zdanie, a nie kierować się cudzymi opiniami. Nie brakuje frustratów i ludzi, którzy tylko narzekają.
Prawda jest taka, że na przykład taka anatomia będzie wyglądać u Ciebie zupełnie inaczej niż u niej, te cztery lata temu. Katedry (nie wszystkie, ale większość) idą z duchem czasu, są już nowe kliniki, nowi prowadzący, nowy system nauczania.
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: Chimera »

Hej wszystkim.
Mam pytanie, czy na wykłady można zabrać psa?
Dziś spotkałam się z taką sytuacją, że wszedł przed rozpoczęciem wykładu techniczny od ustawiana rzutnika i mikrofonu (NAWET NIE WYKŁADOWCA) i ładnie mówiąc kazał mi spadać z psem z wydziału, bo decyzją Dziekana nie można psów wprowadzić nawet do CollVetu. Wyszłam więc, ale widziałam, jak ludzie normalnie wchodzą nawet na niektóre ćwiczenia z psami. Jestem tym zdziwiona, gdyż w Olsztynie koleżanka z psem wchodzi normalnie na wszystkie wykłady na WMW.
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: JellyTime »

U nas na wykładach zawsze jest co najmniej jeden pies. Latają sobie luzem po sali i nieraz jest tak, że gonią się, gryzą, bawią w najlepsze tuż pod nosem prowadzącego. Czasami się też zdarzało, że jakiś pies nawarczał albo obszczekał profesora i też żadnego problemu nie było.
Na Coll Vecie jest tylko oficjalny zakaz wprowadzania psów bez kagańca, bo rzekomo była taka afera, że czworonóg ugryzł jakiegoś pracownika. I wtedy faktycznie pojawiła się stosowna tabliczka.
Następnym razem zaczekaj na prowadzącego, zapytaj się, czy można z psem. Na 90% nie będzie problemu
Demotywator
Posty: 24
Rejestracja: 5 lip 2015, o 21:19

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: Demotywator »

"nowy system nauczania masz na mysli chyba aktualizacje powerpointa

Wedlug mnie jest okej tzn. patrze z perspektywy osoby ktora po prostu chce to skonczyc.
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: JellyTime »

Akurat jeśli chodzi o anatomię, to mój rocznik jako ostatni miał ją z profesorem B., więc wtedy nie było mowy o power poincie
sandrita22
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2010, o 16:51

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: sandrita22 »

czy jest sens dojezdzac na studia wet. codziennie 100km?
Demotywator
Posty: 24
Rejestracja: 5 lip 2015, o 21:19

Re: WETERYNARIA LUBLIN opinie studentów

Post autor: Demotywator »

sandrita22 pisze:czy jest sens dojezdzac na studia wet. codziennie 100km?
100km w jedna strone ? samochodem ?

200km srednie spalanie policze 10l (korki Lublin ) czyli 100 zl dziennie to tak srednio chyba oplacalny interes, pociag wezmy 30 zl x 2 60 zl dziennie

100zl x 20 dni = 2000 zl
60zl x 20 = 1200 zl

pokoj w akademiku 400 zl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości