Sesja o co w tym chodzi ?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Xenomorph
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2016, o 09:56

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: Xenomorph »

KatarzynaZSDM pisze:Jak widać, że żadne ZWYKLE. I proszę MŁODYCH w błąd nie wprowadzać w takim razie, skoro masz stare informacje.
Prosze, nie osmieszaj sie. Najpierw probowalas sugerowac, ze jestem mlody wiec sie nie znam - teraz, ze sie nie znam bo mam stare informacje". Inaczej mowiac - chcesz miec racje za wszelka cene?

Sorry, nie jestem az taki stary i polskie uczelnie az tak sie nie zmienily. Wiem, bo mam znajomych ktorzy tam pracuja.

Moze akurat na twojej uczelni i kierunku tak jest, ale na innych - nie koniecznie.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: KatarzynaZSDM »

Xenomorph pisze:
KatarzynaZSDM pisze:Jak widać, że żadne ZWYKLE. I proszę MŁODYCH w błąd nie wprowadzać w takim razie, skoro masz stare informacje.
Prosze, nie osmieszaj sie. Najpierw probowalas sugerowac, ze jestem mlody wiec sie nie znam - teraz, ze sie nie znam bo mam stare informacje". Inaczej mowiac - chcesz miec racje za wszelka cene?

Sorry, nie jestem az taki stary i polskie uczelnie az tak sie nie zmienily. Wiem, bo mam znajomych ktorzy tam pracuja.

Moze akurat na twojej uczelni i kierunku tak jest, ale na innych - nie koniecznie.
Bo mam rację. Tylko Ty twierdzisz że egzaminy są zwykle z wykładów. Jak widać racji nie masz. I niby skąd mam znać wiek jakiegoś nowego, nieznajomego użytkownika. I bardzo dużo się zmienia, co roku są jakieś nowe zasady a co dopiero kilka lat.

Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: Ernestoo »

KatarzynaZSDM pisze: Bo mam rację. Tylko Ty twierdzisz że egzaminy są zwykle z wykładów. Jak widać racji nie masz. I niby skąd mam znać wiek jakiegoś nowego, nieznajomego użytkownika. I bardzo dużo się zmienia, co roku są jakieś nowe zasady a co dopiero kilka lat.

Po czym widać, że nie ma racji? Dlaczego ty masz rację? Bo tak uważasz? Skoro tak bardzo się kłócisz o rację, to ja poproszę o dowody, że egzaminy ZAWSZE, bądź w przeważającej ilości, są nie tylko z wykładów. Jestem młody i nie chcę być przez ciebie wprowadzany w błąd.
Awatar użytkownika
Xenomorph
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2016, o 09:56

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: Xenomorph »

KatarzynaZSDM pisze:Bo mam rację. Tylko Ty twierdzisz że egzaminy są zwykle z wykładów. Jak widać racji nie masz.
Mozesz powtarzac sobie ze masz racje i ze ja sie myle ile dusza zapragnie. Ja nie jestem typem czlowieka ktory ugina sie przed opiniami tlumu ani tym bardziej jednej osobki. Ja nie pisze z ze doswiadczenia. Akurat w moim przypadku na ZADNYM egzaminie nie bylo pytan z cwiczen. Owszem, byly pytania podobne do tych na kolokwiach - dlatego, ze na kolokwiach sa rzeczy z wykladow i ksiazek.
KatarzynaZSDM pisze:I niby skąd mam znać wiek jakiegoś nowego, nieznajomego użytkownika.
Po pierwsze - nigdy nie powinno sie robic przytykow do jakichkolwiek cech osobistych innych osob. Sugeruje zapamietac to sobie na przyszlosc, moze ci to pomoc w zyciu. Po drugie - skoro jak sama przyznajesz, nie znasz mojego wieku, to nie rozumiem dlaczego sama zaczelas te przytyki? Pretensje miej do siebie.
KatarzynaZSDM pisze:I bardzo dużo się zmienia, co roku są jakieś nowe zasady a co dopiero kilka lat.
Mam znajomych pracujacych na uniwersytetach i jakos nikt z nich nie wspomnial, ze nagle zmienily sie zasady i studenci na egzaminach maja pytania z czesci praktycznej i laboratoryjnej z cwiczen.
Awatar użytkownika
Xenomorph
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2016, o 09:56

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: Xenomorph »

Poprawka: ja pisze z ze doswiadczenia.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: AnnaWP »

Tylko Polacy potrafią się o takie coś pokłócić.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: Mårran »

AnnaW_UO, kłótnia na całą stronę o tym, czy egzaminy są z ćwiczeń czy wykładów

Nie wiem już, kto jest jaką opcją, tldr, więc napiszę tylko jak jest u nas: egzaminy są głównie z podręcznika i seminariów, a seminaria też z podręczników. Ćwiczenia są z reguły bardziej praktyczne niż teoretyczne, a wykłady to ułamek tego, co trzeba wiedzieć.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Sesja o co w tym chodzi ?

Post autor: Wendigo »

Na pierwszych latach w Katowicach było duże ciśnienie w semestrze a sesje i tak się odczuwało. To był piękny okres
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości