Matura dla imbecyla

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
TomaszKopyra
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2016, o 07:11

Matura dla imbecyla

Post autor: TomaszKopyra »

Witam, w tym roku napisalem mature zeby tylko ja zdac, bo nie mialem zamiaru nawet isc na studia. Jest grudzień, ja nie mialem zadnego kontaktu z biologia i chemia w szkole sredniej (nie pytajcie jak), a jednak od pomyslu niestudiowania doszedlem do marzenia o lekarskim (chwila niezrecznej ciszy)
Bardzo ladnie prosze o jakiekolwiek materialy czy tytuly ksiazek dla idioty ktory nie wie nic
Przez jakis czas czytalem tematy i pojawia sie wszedzie podrecznik do chemii różak, ktorego nie moge nigdzie znalesc (na allegro za 300zl) i zbiory witowskiego, ktorych pewnie nie rozumiem przez najblizsze 2 miesiace
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Matura dla imbecyla

Post autor: Thisfer »

Myślę, że po niezręcznych kontaktach z naukami przyrodniczymi mógłbyś spróbować z maturą dopiero za dwa lata.

Polecam śledzić olx, mnóstwo książek w znośnych cenach. Udało mi się zdobyć komplet Rożaka za. 40 zł. Po rozpakowaniu przesyłki olśniły mnie niezdarte do bieli okładki, niezagięte rogi stron i gładkie, zadbane kartki.

Myślę, że musiałbyś zacząć czytać podręczniki od pierwszej klasy, w przypadku medycyny trudno o drogę na skróty.

Dlaczego ni stąd, ni zowąd decydujesz się na wydział lekarski?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości