progi, rekrutacja

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
decadence555
Posty: 68
Rejestracja: 2 gru 2015, o 17:19

progi, rekrutacja

Post autor: decadence555 »

Bardzo proszę o pomoc, już nie wiem co robić. Matura z chemii mi nie poszła coś koło 65% z biologii ok.83%Stwierdziłam że z takim wynikiem nie będę się nawet rejestrować. Wiem jakie są progi, wiem że jestem bez szans, ale gdzieś czytałam że do kogoś zadzwonili nawet w październiku że jest wolne miejsce. Czy mam się rejestrować czy jest cień nadziei?. Aha i nie powiedziałam jaki kierunek - stomatologia.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: progi, rekrutacja

Post autor: ryniofit8000 »

Dzwonią w październiku ale do osób, które są ledwo pod kreską. Z takimi wynikami niestety zabraknie zbyt wiele
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: progi, rekrutacja

Post autor: castle »

Ja bym się zarejestrowała, ale gdzieś gdzie masz niskie progi. Jeszcze może okaże się, że nie jest tak źle, może sporo sobie zaniżyłaś procenty. Jak szkoda Ci pieniędzy to zarejestruj się w jedno miejsce.
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: progi, rekrutacja

Post autor: egocentryk »

heh ja mam dylemat mając 162. moze w porywach 164
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: progi, rekrutacja

Post autor: ryniofit8000 »

egocentryk, ja na twoim miejscu bym nie miał, złożyłbym na kilka z najniższymi progami
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: progi, rekrutacja

Post autor: Mårran »

Ja z takim wynikiem złożyłabym na wszystkie nowe uczelnie, do tego te z niskimi progami, jak Szczecin, ŚUM.
Pani Buka
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: progi, rekrutacja

Post autor: ameba11 »

Myślicie, że progi aż tak spadną czy macie na myśli płatną medycynę? Kilka lat temu ostatni próg na stomatologie w Szczecine był 159 pkt, ale chyba taki niski już nie bedzie
Basia89
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2016, o 14:30

Re: progi, rekrutacja

Post autor: Basia89 »

Może lepiej policealna? W SUKCES EDUKACJI mają szkołę medyczną na dość wysokim poziomie. Polecam zapoznać się z ich ofertą. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości