Szukam podręcznika do anatomii.

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
piotrek109222
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2017, o 09:03

Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: piotrek109222 »

Witam. Szukam podręcznika do anatomii, który pomoże mi rozszerzyć wiedzę w tym zagadnieniu. Chciałbym żeby był on względnie prosty i nie zawierał bardzo rozbudowanych treści. Nie mam jeszcze wystarczająco wiedzy żeby sięgnąć po Bochenka na przyklad, a też narazie tak rozbudowane treści nie są mi do końca potrzebne.
Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: Anthrax »

Czy masz anatomię jako przedmiot na studiach, czy po prostu chcesz tak hobbystycznie się jej uczyć?
piotrek109222
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2017, o 09:03

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: piotrek109222 »

Jako pasja, ale nie mam nic przeciwko akademickim opracowaniom.

Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: Anthrax »

Z podręczników które znam to chyba Zarys anatomii człowieka Krechowieckiego będzie odpowiedni, chociaż nie wiem, czy momentami nie będzie zbyt pogmatwany.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: Mårran »

Ludzie chwalili sobie Prometeusza. To niby atlas, ale ponoć ma też sporo treści, więc można sobie edukacyjnie poczytać i przy okazji pooglądać, jak to wygląda na obrazkach Z podręczników odradzam - mimo zachęcającej chudości - skawinę, bo wypunktowane suche fakty, ciężko się w tym połapać bez bazy praktycznej.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: Anthrax »

Minusem Prometeusza jest dość wysoka cena.
Jeśli chodzi o obrazki z niego (ale nie o treść), to dobrym zamiennikiem jest Gilroy (ten sam autor rycin).
piotrek109222
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2017, o 09:03

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: piotrek109222 »

Dziękuję Panom za odpowiedzi, ostatecznie zdecyduję się na Prometeusza. Jestem wdzięczny za odpowiedzi. Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: Mårran »

piotrek109222 pisze:Dziękuję Panom
Pani Buka
piotrek109222
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2017, o 09:03

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: piotrek109222 »

M&#xE5rran pisze:
piotrek109222 pisze:Dziękuję Panom
I chyba sie pomylilem z tymi Panami, podejrzewalem, ze moze sie to stac Jeszcze dopytam tylko, jest sens inwestowac w rzeczy tego typu
Załączniki
26.jpg
26.jpg (24.7 KiB) Przejrzano 3813 razy
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Szukam podręcznika do anatomii.

Post autor: Mårran »

Opis książki nader skąpy Pewnie bardziej strawna niż bochen, ale jak stoi z dokładnością i błędami, to ciężko rzec. Na pewno jeśli chcesz zainwestować w książkę do anaty na poziomie akademickim, do 73 złote to przyjazna cena d
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość