Zbiory na ferie i na kwiecień

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Zbiory na ferie i na kwiecień

Post autor: Jadwinior »

Wiem, setny wątek, ale przejrzałam już kilka razy te dotychczas powstałe i nadal nie potrafię podjąć decyzji.

Jaki zbiór z biologii i chemii nadawałby się na ferie zimowe do przeliczenia (mnóstwo zadań mi nie straszne!) oraz jaki do kompleksowych powtórek w kwietniu na ostatni dzwonek? Dodam, że już mam i regularnie rozwiązuję :
Teraz Matura zadania i arkusze - biologia, chemia
Operon testy i arkusze - biologia, chemia
CKE - biologia, chemia
Witowski - chemia
Pazdro - chemia
Persona - chemia (zadania z repetytorium)
Maturalne karty pracy NE - biologia
Tydzień po tygodniu - chemia (na lekcjach dostajemy kserówki, ale szczerze mówiąc - błąd na błędzie).
Co tydzień robię sobie porcję zadań z każdego z tych zbiorów, a chciałabym na ferie coś ekstra oprócz arkusza dziennie. Jakieś rady?

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Zbiory na ferie i na kwiecień

Post autor: olunia16 »

Jadwinior pisze:Wiem, setny wątek, ale przejrzałam już kilka razy te dotychczas powstałe i nadal nie potrafię podjąć decyzji.

Jaki zbiór z biologii i chemii nadawałby się na ferie zimowe do przeliczenia (mnóstwo zadań mi nie straszne!) oraz jaki do kompleksowych powtórek w kwietniu na ostatni dzwonek? Dodam, że już mam i regularnie rozwiązuję :
Teraz Matura zadania i arkusze - biologia, chemia
Operon testy i arkusze - biologia, chemia
CKE - biologia, chemia
Witowski - chemia
Pazdro - chemia
Persona - chemia (zadania z repetytorium)
Maturalne karty pracy NE - biologia
Tydzień po tygodniu - chemia (na lekcjach dostajemy kserówki, ale szczerze mówiąc - błąd na błędzie).
Co tydzień robię sobie porcję zadań z każdego z tych zbiorów, a chciałabym na ferie coś ekstra oprócz arkusza dziennie. Jakieś rady?

Witowski kwiecień ale tylko zadania maturalne tak samo biologia No i arkusze
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Re: Zbiory na ferie i na kwiecień

Post autor: Jadwinior »

Dzięki za podpowiedź, z tym że ja do kwietnia już te zbiory skończę - taki jest plan.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości