Co po licencjacie?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
karolla15
Posty: 25
Rejestracja: 8 paź 2013, o 18:43

Co po licencjacie?

Post autor: karolla15 »

Hej! Zaczynam właśnie 3ci,ostatni rok pielęgniarstwa. Zaczynam się zastanawiać co po licencjacie, na pewno chcę pracować w zawodzie, jednak rozmyślam czy kontynuować dalszą naukę i iść na mgr. Najbardziej niechętnie myślę o mgr z pielęgniarstwa, jednak podoba mi się pomysł pójścia na mgr troszkę inny niż licencjat - np. na zdrowie publiczne bądź pedagogikę (chcę pracować na pediatrii później, stąd pomysł). Czy to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was ma lic z pielęgniarstwa a mgr z czegoś innego, właśnie np. ze zdrowia publicznego? Czy najlepiej nie iść w ogóle na mgr, tylko iść do pracy i robić kursy dokształcające? Przez myśl przeszło mi jeszcze, żeby po licencjacie zrobić sobie kurs rejestratorki medycznej - mogłoby się to przydać, gdybym znalazła pracę np w przychodni. Czy to zły pomysł?
Czekam na Wasze odpowiedzi
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Co po licencjacie?

Post autor: karteczka88 »

Można i pracować i studiować, ja myślę, że magister w pokrewnym kierunku bardzo by się przydał aby mieć szerszy wachlarz otrzymania lepszej pracy.
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
affeck
Posty: 20
Rejestracja: 5 lut 2015, o 09:31

Re: Co po licencjacie?

Post autor: affeck »

karolla15 pisze:Hej! Zaczynam właśnie 3ci,ostatni rok pielęgniarstwa. Zaczynam się zastanawiać co po licencjacie, na pewno chcę pracować w zawodzie, jednak rozmyślam czy kontynuować dalszą naukę i iść na mgr. Najbardziej niechętnie myślę o mgr z pielęgniarstwa, jednak podoba mi się pomysł pójścia na mgr troszkę inny niż licencjat - np. na zdrowie publiczne bądź pedagogikę (chcę pracować na pediatrii później, stąd pomysł). Czy to dobry pomysł? Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was ma lic z pielęgniarstwa a mgr z czegoś innego, właśnie np. ze zdrowia publicznego? Czy najlepiej nie iść w ogóle na mgr, tylko iść do pracy i robić kursy dokształcające? Przez myśl przeszło mi jeszcze, żeby po licencjacie zrobić sobie kurs rejestratorki medycznej - mogłoby się to przydać, gdybym znalazła pracę np w przychodni. Czy to zły pomysł?
Czekam na Wasze odpowiedzi

Moze sprobuj polaczyc praktyki/staz z magisterka albvo magisterka zaocznie, to calkiem dobry pomysl, bo nie dosc, ze zdobywasz juz praktyczne doswiadczenie to jeszcze sie ksztalcisz, a wlasciwie - uzupelniasz wiadomosci. Pozdrawiam
marek28
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2016, o 17:09

Re: Co po licencjacie?

Post autor: marek28 »

Po licencjacie magisterka:)
martun
Posty: 5
Rejestracja: 4 sty 2017, o 13:09

Re: Co po licencjacie?

Post autor: martun »

a jest sens?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości