Czy to ten słynny must have? Warto?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Czy to ten słynny must have? Warto?

Post autor: Jadwinior »

allegro 6510360523

Przymierzam się do kupienia - to jest ten obowiązkowy zbiór Pac? Czy warto kupić wszystkie 4 książki, te z biologii też są dobre? Arkusze są dobre pod obecną maturę?
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Re: Czy to ten słynny must have? Warto?

Post autor: Jadwinior »

I czy są do nich odpowiedzi? Kiedyś słyszałam, że nie, a po co robić zadania, gdy nie można zeryfikować błędów.

boffin13
Posty: 57
Rejestracja: 28 lip 2014, o 22:13

Re: Czy to ten słynny must have? Warto?

Post autor: boffin13 »

Tak to ten Mam zbiory z chemii i rzeczywiście warto je przerobić - jest bardzo dużo zadań z tekstem, z wykresami, na pomyślenie, uzasadnienie takie typowo pod nową maturę. Zbiór zadań ma tylko odpowiedzi do obliczeniówek, a arkusze maturalne do wszystkich zadań. W zbiorze z arkuszami dużą część zajmują matury z dwóch ostatnich lat (marnotrawstwo miejsca), ale są bardzo fajne arkusze tematyczne do powtórek no i autorskie arkusze maturalne. Jedyne co męczy to brak odpowiedzi w zbiorze zadań, ale jak już o tym mowa to chętnie wymienię się z forumowiczami odpowiedziami do zadań teorytycznych bo też chcę je sprawdzić W każdym razie uważam że naprawdę warto nabyć te zbiory. Co do biologii się nie wypowiem bo nie mam.
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Re: Czy to ten słynny must have? Warto?

Post autor: Jadwinior »

Rany, kto to wymyślił, by nie wrzucić odpowiedzi. Nie wiem, czy się wobec tego zdecyduję. Cóż, dzięki za odpowiedź!

nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: Czy to ten słynny must have? Warto?

Post autor: nadfad »

Jak nie ma odpowiedzi to sobie daj spokój, jeśli uczysz się sama. U mnie na półce leży kilka zbiorów bez odpowiedzi, po co mam je robić? Maturalne karty pracy służą mi jedynie jako tablice". Polecam biomedica - autorskie trudne, są odpowiedzi(brak rozwiązań), arkusze i zadania teraz matura - są odpowiedzi i rozwiązania. Nie polecam Witowskiego, dlaczego? Spróbuj się z Witowskim a później z autorskimi biomedicy czy z maturalnymi kartami pracy. Przepaść. Biologia podobnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości