Praxusdienst.pl. opinie

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Praxusdienst.pl. opinie

Post autor: micra »

Cześć
Stoje przed wyborem stetoskopu - zdecydowałam się na 3 edycję Littmanna. Jak wiadomo kosztuje sporo no ok 450 zł ale ma być na parę lat. Znalazłam stronę gdzie kosztuje sporo taniej bo ok 80 euro , tylko pytanie co to za sklep internetowy m
Czy ktoś miał do czynienia z praxisdienst.pl i mógłby podzielic się swoją opinią ?
Z góry dzięki

Bozena
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2016, o 10:57

Re: Praxusdienst.pl. opinie

Post autor: Bozena »

Cześć micra!
nie wiem czy w końcu zdecydowałaś się kupić stetoskop w tym sklepie o tej trochę dziwnej nazwie. Nie masz się o co martwić, ja tam kupiłam i to nie tylko stetoskop Zdecydowałam się na Master Cardiology, bo mi zależał na dwóch osobnych przewodach. Sklep Praxisdinst dostarczył mi towar bardzo szybko, nawet się nie spodziewałam. Jak chcesz to nie musisz płacić w euro, mają też opcje złotówki. Ja polecam
malgosiakucal
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2017, o 11:32

Re: Praxusdienst.pl. opinie

Post autor: malgosiakucal »

NIGDY WIECEJ. Nie kupujcie tu. Najpierw czekalam ponad miesiac na paczke, a teraz juz ponad miesiac na pieniadze, poniewaz artykul byl uszkodzony i odeslalem.

NIGDY NIGDY WIECEJ
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość