Biomedycyna UMED Lublin.

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
chrom_y
Posty: 66
Rejestracja: 28 sty 2012, o 17:31

Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: chrom_y »

Hej
Co sądzicie o tym kierunku ? Czy ktoś może natrafił na program studiów? Czy to jest taka słabsza wersja lekarskiego?
Awatar użytkownika
anqelq
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2015, o 13:30

Re: Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: anqelq »

ja zarejestrowałam się na ten kierunek, ale nie mam pojęcia czego się spodziewać tak naprawdę jest ktos jeszcze kto się wybiera? To nowy kierunek i jestem ciekawa czy jest duże zaintersowanie Może ktoś się jeszcze wypowie?:)
Awatar użytkownika
kiełbasa
Posty: 61
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:02

Re: Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: kiełbasa »

Ja się zarejestrowałam ale nigdzie nic nie ma co to, jakie progi echh takie studia trochę w ciemno dla tych którzy się boją że się nigdzie nie dostaną na medycyny
tosia1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2016, o 13:03

Re: Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: tosia1998 »

Hej Czy ktoś z Was jest na biomedycynie w Lublinie?
W tym roku zdaję maturę i potrzebuję pomocy - choć kierunek ten jest już od roku, wciąż nie mogę znaleźć wartościowych informacji, oprócz tego co na stronie oficjalnej uczelni
Podzielcie się proszę doświadczeniami, wrażeniami, napiszcie czy warto
K.
Awatar użytkownika
Nuna
Posty: 19
Rejestracja: 9 maja 2012, o 19:27

Re: Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: Nuna »

Odświeżam temat. Ktoś coś? Jest tu ktoś kto studiuje na tym kierunku?
Awatar użytkownika
_kajka_
Posty: 52
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 08:08

Re: Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: _kajka_ »

Dla zainteresowanych - nie polecam kierunku, jest to tzw. pic na wodę fotomontaż. Nie studiuję go co prawda, ale jestem z Lublina i mam potwierdzone info od pracownika uczelni Ale oczywiście co komu odpowiada, nie mówię że nie jest to subiektywna opinia.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Biomedycyna UMED Lublin.

Post autor: Mårran »

Kierunek może być ciekawy, tylko że a) mimo nazwy nie ma nic wspólnego z lekarzami, po prostu to jakaś forma nauki o człowieku i jego biologii, b) nie mam zielonego pojęcia, co po tym robić poza pracą naukową. Ale może bezpośrednio zainteresowani wiedzą, wtedy warto iść.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości