Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
nurse_
Posty: 126
Rejestracja: 21 lis 2014, o 19:04

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: nurse_ »

Ja również posiadam mnóstwo materiałów po 1 roku, które chętnie odsprzedam Książki, notatki, wykłady, opracowania pod kolokwia, bazy pytań, testy, zdjęcia, książki w formie pdf, prezentacje oraz fartuch anatomiczny, mundurek (bluza+spodnie) TANIO! Oczywiście chętnie udzielę informacji na temat studiów i naszej uczelni
kontakt na mail : olivia94
lumosriver
Posty: 13
Rejestracja: 20 lip 2015, o 15:32

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: lumosriver »

SPRZEDAM prawie 7gb plikow, dzieki ktorym bez problemu zdasz 1 rok pielegniarstwa
Znajdziesz tam wszystko co potrzebne do zaliczania wszystkich przedmiotow, posegregowane,
materialy z roku 2015/2016 + duzo materiałow z lat poprzednich!
zapraszam
veswanniek
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2015, o 18:47

Re: Pielęgniarstwo Śląski Uniwersytet Medyczny 2015/2016

Post autor: veswanniek »

Ja jestem po pielegniarstwie SUM, jak chcecie moge za free na pen drive skopiowac materiały z pielęgniarstwa. Dodatkowo polecam mój blog, o moich dalszych losach pielęgniarza w Niemczech, pomoge również osobom które chciałyby tam rozpocząć swoją pracę. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości