Ostrzeżenie przed Wydziałem Biologii na UG

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Ostrzeżenie przed Wydziałem Biologii na UG

Post autor: randomlogin »

Nie rozumiem nadal. To kto jest fizjologiem? Jakie dokladnie uprawnienia sa d tego potrzebne?
Albo embriologiem - napisalem, ze ten czlowiek nie uczyl, tylko od kilkudziesieciu lat czynnie dziala na tym polu, ksiazki pisze. Chcesz mi powiedziec, ze nie moze, ze nie ma uprawnien? Jakich do cholery uprawnien mu brakuje?
I wreszcie laboratorium - nie, praca nie bedzie az tak bardzo rozna i nie bedzie sie ograniczala do.mycia szkla.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Ostrzeżenie przed Wydziałem Biologii na UG

Post autor: Mårran »

Co to w ogóle jest fizjolog? Ktoś, kto uczy fizjologii? Ktoś, kto pracuje w katedrze fizjologii? Bo tego zawodu nie ogarniam.

A magisterkę każdy robi na jakiejś katedrze, która jakoś się nazywa, nie tylko na UG, nie tylko na biologii i nigdzie nic z tego nie wynika. Jeśli profil studiów jest nastawiony na jakieś uprawnienia zawodowe, to jest, biologia nie jest i nigdy nie była, nie wiem, co w tym nowego i oburzającego.
Pani Buka
ranyjulek
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2017, o 12:40

Re: Ostrzeżenie przed Wydziałem Biologii na UG

Post autor: ranyjulek »

Ło ludzie chyba jakaś nowa wersja tego Poradnika dla kandydatów powstała [mod].
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Ostrzeżenie przed Wydziałem Biologii na UG

Post autor: Mårran »

Laska mogłaby pisać powieści zamiast studiować biologię. Ew. bloga Może byłaby mniej sfrustrowana.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości