Przeniesienie

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
impresja123
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 11:56

Przeniesienie

Post autor: impresja123 »

Hej, może to trochę za wcześnie bo w sumie to matury jeszcze nie napisałam, ale mam pytanie. Mam nadzieje, że ktoś mi będzie w stanie to wyjaśnić lub zna taką sprawę z autopsji.

Chodzi mi o przeniesienie. Możecie mi doradzić?

Bardzo chciałabym iść na położnictwo na WUM jednak biorę pod uwagę fakt że w związku z dużym zainteresowaniem tą uczelnią mogę się nie dostać. Jako koło ratunkowe złożę tam jeszcze na pielęgniarstwo, oraz do Lublina na pielęgniarstwo i położnictwo.
Moja pytanie zatem brzmi :
Jeśli nie dostanę się do Warszawy na położnictwo to jak lepiej jest zrobić?
Iść na położnictwo do Lublina i walczyć o przeniesienie do Warszawy? Czy iść do Warszawy na pielęgniarstwo i walczyć tylko o przeniesienie na położnictwo w obrębie WUMu

Wiem że to zagmatwane chodzi mi po prostu czy będzie mi łatwiej przenosić się między miastami czy jeśli już się dostanę na pielęgniarstwo na WUM to to bez problemu przeniosą mnie na położnictwo.

Bardzo bym prosiła o odpowiedź, sugestię bądź radę.
ToniaŻywago
Posty: 28
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 17:02

Re: Przeniesienie

Post autor: ToniaŻywago »

Chyba prościej jest się przenieś z pielęgniarstwa w X na pielęgniarstwo w Y niż z pielęgniarstwa na położnictwo, bo przecież to całkiem inny kierunek.

Sprawdź sobie najlepiej w regulaminach uczelni warunki przenosin.
Basia89
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2016, o 14:30

Re: Przeniesienie

Post autor: Basia89 »

A może szkoła policealna? Ja kończyłam szkołę medyczną w SUKCES EDUKACJI i jestem bardzo zadowolona. Mają wysoki poziom, zero opłat można zapisać się choćby w trakcie studiów. Zawsze można nauczyć się dwóch rzeczy naraz
otojestkasia

Re: Przeniesienie

Post autor: otojestkasia »

Jeżeli chodzi o szkołę policealną to faktycznie bardzo fajna alternatywa. Moja znajoma ostatnio stałą przed podobnym wyborem i zdecydowała się na szkołę Kreatoredukacja i robi tam teraz technika usług kosmetycznych czyli całkowicie jej działka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości