Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

angepisst pisze:o nieee a ja mam z dr K. a taka fajna jest, któż by się spodziewał że ładnych ocen nie rozdaje
No u niej ciężko, ale niektórzy mieli, więc się da chyba było tak, ze jak ktoś miał z jednego kolokwium 5 ( a reszta minimum 4 ), to mogl poprawiac na zwolnienie potem. Tyle ze u mnie w grupie z zadnego koła nie było ani jednej piątki na przykład z innych grup uczyli się do niej z tych samych materiałów i 5 się zdarzały. ogolnie to nie pasowały jej zbytnio te krążące prezentacje na koła, z których się wszyscy uczyli
lottekirsten pisze:A jak to jest u prof. O?
Ja wiem tylko tyle, ze niektórzy u niego mieli to zwolnienie ( ale też łazili na koniec semestru odpowiadać na wyższą ocenę), niestety, nic więcej się na ten temat nie wypowiem
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Mam pytanie, co do świńskiego koła z APow . czy na poprawie zdawalnosc tez jest taka tragiczna, jak na pierwszym terminie, czy moze jakos konkretniej to sprawdzają jednak ? I ile jest w koncu terminow, z tego kola, bo chodzą słuchy o jakims trzecim terminie ustnym w czerwcu u prof N., w razie jakby się komuś nie powiodło, więc fajnie by było jakby ktoś się wypowiedział, jak to wyglądało w poprzednich latach i czy do zaliczenia ćwiczeń jest wyliczanie jakiejs sredniej ze wszystkiego, czy po prostu trzeba mieć zaliczone koła + pozytywna średnia ocen z ćwiczeń? Będę wdzięczna za odpowiedzi
Avenegeus
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 15:28

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Avenegeus »

APy to generalnie jest jakaś wielka tragedia. Dla mnie to był jeden z najgorszych przemiotów. Zdawalność za każdym razem była tragiczna. U nas robili 3 terminy pisemne, bo nawet na drugim terminie uwalała masa osób, z tym że niezdanie trzeciego terminu to było już niezaliczenie całego przedmiotu.
Na zaliczenie ćwiczeń trzeba było mieć zaliczone koła, a na ostatnich ćwiczeniach odpowiadało się na zaliczenie z tych ćwiczeń, z których miało się 2. Przy czym uwaga - nawet jak się wszystko poprawiło (koła, ćwiczenia), to cała średnia ze wszystkiego MUSIAŁA być powyżej 3. Nawet jak sobie ktoś popoprawiał wszystkie 2 jakie miał, i wychodziło mu dajmy na to 2,95 to i tak nie zaliczał przemiotu.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Ok, dziękuję za konkretną odpowiedź
Ciekawa jestem, czy coś by się zmieniło, gdyby zaczęli przyjmować normalną liczbę osób.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Hej

Może ktoś coś napisać na temat przedterminu z farmy ? Jakieś rady ?
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Galloper »

Powiedzcie mi, to prawda że we Wrocku na wecie nie ma zwolnień z egzaminów etc., są tylko przedterminy?

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Galloper pisze:Powiedzcie mi, to prawda że we Wrocku na wecie nie ma zwolnień z egzaminów etc., są tylko przedterminy?

Nieprawda. Może tych przedmiotów jest mało, ale zwolnienia się zdarzają. Na II roku jest z fizjologii ( chociaż podobno w tym roku się z tego wycofał, ale u nas rok temu było) i z żywienia. Ale oprócz tych dwóch przedmiotów nie znam innych ze zwolnieniami
Elesmera
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, o 23:27

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Elesmera »

Czy ktoś z Was dysponuje może pytaniami jakie prof. Madej zadaje na wykładach z apów i za które są punkty i jednocześnie zaliczenie pytań na egzaminie? Czy faktycznie profesor respektuje potem te punkty? Na pisemnym 1 termnie?

Z góry dzięki za odp!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości