Matematyka i fizyka na medycynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
AnnoDomini
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, o 19:15

Matematyka i fizyka na medycynie

Post autor: AnnoDomini »

Witam wszystkich Zastanawiam się jak wygląda matematyka i fizyka na medycynie. Wiem że matura z matematyki i fizyki rozszerzonej liczy się w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, ale czy na samych studiach jest zajęć z tych przedmiotów dużo i czy są jakieś trudne zagadnienia? (nie chodzi mi tylko o te trzy uczelnie).
Lubię chemię, biologię wręcz kocham, ale matma i fizyka mnie po prostu odstraszają, nigdy nie byłam dobra z tych przedmiotów Moja nauczycielka chemii mówi, że teraz to głównie mat-fizy startują na medycynę a nie biol-chemy co jeszcze bardziej mnie przeraziło Mógłby się wypowiedzieć jakiś student medycyny?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Matematyka i fizyka na medycynie

Post autor: Mårran »

Jakaś statystyka, biofizyka, tego typu rzeczy są.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Matematyka i fizyka na medycynie

Post autor: Nitrogenium32 »

Zdecydowanie więcej matematyki i fizyki jest na farmacji, więc jeśli chcesz iść na medycynę, to możesz sobie olać te przedmioty (ew. byleby zaliczyć je na maturze, jeśli się liczą).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości