[Link] Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Dział dla początkujących - porady na temat mikroskopów; rodzaje i ceny mikroskopów nowych/używanych i opinie o nich; problemy z obsługą i podstawowe wskazówki;
Eskorta prosiaka
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2017, o 17:01

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Eskorta prosiaka »

To jeszcze lepiej dzięki
Eskorta prosiaka
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2017, o 17:01

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Eskorta prosiaka »

Mam jeszcze 1 pytanie a miano wiecie czy muszę dokupić coś do niego co by poprawiło jego osiągi
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Boguslaw »

Zmienić na dole diodę LED na mocniejszą, i to chyba (?) na tyle
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

[Link] Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: planapo »

Eskorta prosiaka - pamietaj ze rozmawiamy o modelu zabawkowym i jesli chodzi o poprawianie osiagow to wchodza w gre wylacznie domowe przerobki i patenty. Jego osiagi sa w tescie na forum: mikroskopy-zabawkowe-doswiadczenia-i-testy-vt49275.htm
Eskorta prosiaka
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2017, o 17:01

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Eskorta prosiaka »

Cześć!Poszukuję dobrego mikroskopu biologicznego/szkolnego kwota 500zł .Czy moglibyście coś polecić?(Mikroskop może być używany)
Budzak
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2017, o 14:35

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Budzak »

Witam co sądzicie o tym mikroskopie
allegro 6851169423
Jestem na etapie kupna mikroskopu ma służyć dziecku wiek 6 lat i dla mnie wiek 34 lata ma służyć do zabawy i sprawdzenia czy w ogóle będzie nas to interesowało. Kwota jaką mogę na to przeznaczyć to max 400 zł bo szkoda wydawać więcej jak możliwe że nie będzie używane. Proszę o podpowiedź i ewentualne propozycje w tej cenie.
mikrotom
Posty: 89
Rejestracja: 8 mar 2017, o 17:11

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: mikrotom »

Hmmm ciężka sprawa , wiek 34L , że byś jeszcze miał 40L to był by dobry ale nie przekroczyłeś odpowiedniego pułapu wiekowego no i musisz poszukać niestety innego adekwatnie do swojego wieku, zaproponował bym inny ale 34L to też za mało bo ten dopiero od 42L, a może by tak połączyć Twój wiek z wiekiem dziecka ooo to jest rozwiązanie wspólnie dobijecie do 40L i ten z linka który podałeś będzie dobry
Ps. sorry ale nie mogłem się powstrzymać
mikrotom
Posty: 89
Rejestracja: 8 mar 2017, o 17:11

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: mikrotom »

Dodam jeszcze że żadna okazja ten mikrtoskop ale parawdziwy z prawdziwą optyką , jest odmalowany co widac po zamalowanych srubkach, wygląda na dobry stan , ja bym go kupił jeśli optyka jest w nim bez zarzutu bo mi się podoba
Budzak
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2017, o 14:35

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Budzak »

A co innego mogę dostać w kwocie do 400 zł mile widziane linki do alegro albo olx mogą być używane. A jak wypadają mikroskopy delta optical biolight 300 pełno tego zaznaczam że nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z mikroskopami więc porównania nie mam żadnego. Co do aukcji którą wcześniej wstawiłem dostałem od sprzedającego dodatkowe zdjęcia optyki jak będę wieczorem w domu to w stawie i jaki to jest dokładnie model?
Budzak
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2017, o 14:35

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: Budzak »

Sprzedający dodał dodatkowe zdjęcia i cena lekko poszła w dół.
dawid1230
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2017, o 15:36

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: dawid1230 »

Witam, od kilku dni przeczesuję sieć, żeby wybrać jakiś rozsądny sprzęt. Jak na razie jestem skłonny Delta Optical BioLight 300 lub jego odpowiedniki. Znalazłem na allegro taką oto ofertę: allegro 6854402653 Co o tym myślicie? nie ma podanej żadnej informacji na temat firmy i modelu, więc zamierzam do nich zadzwonić i się coś dowiedzieć. Jeśli to nie kłamstwo, że normalnie kosztuje 800 zł i do tego kamerka w zestawie, to byłaby to świetna oferta. Chciałbym pobawić się trochę w mikrofotografię. Prosiłbym o zdanie kogoś kto długo już w tym siedzi, bo moja wiedza opiera się na kilku godzinach buszowania w sieci
dawid1230
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2017, o 15:36

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: dawid1230 »

Rozmawiałem ze sprzedawcą. Model to WP-6-02575. nie ma o tym nic na internecie. Wysłał mi MMSa gdzie jest jakaś tabliczka i tam ten napis
dawid1230
Posty: 56
Rejestracja: 1 lip 2017, o 15:36

Re: Mikroskop do 500 zl - porady jaki kupić

Post autor: dawid1230 »

A firma nazywa się elbox. allearchiwum 1190526957 to archiwalne ogłoszenie mogłoby potwierdzić, że ten mikroskop faktycznie jest wart tyle ile mówi sprzedawca, a firma elbox mołgaby nie istnieć w sieci, bo upadła. dziwne jednak, że nie ma o niej śladu w sieci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości