Łupież pstry

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Łupież pstry

Post autor: walkway »

Witam. Od jakiegoś czasu mam bardzo podobne plamki na plecach jak na tym zdjęciu.
Dodam,ze pojawiło się to o czasu jak zacząłem chodzić na siłownię. Czy moze być to łupież pstry? Mogłem się zarazić?
Załączniki
lupiez-pstry.jpg
lupiez-pstry.jpg (14.1 KiB) Przejrzano 4138 razy
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Łupież pstry

Post autor: krim »

To Twoje zdjęcie? Jesli tak to wygląda to najprawdopodobniej jest to łupież pstry. Chociaz na fourm nikt Cię nie będzie diagnozował bo może byc to jakaś pokrzywka, uczulenie czy łuszczyca. Najlepiej idź do lekarza. Nie piszę tutaj o dermatologu ale chociaż pogadaj sobie z rodzinnym.
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Łupież pstry

Post autor: walkway »

no właśnie podejrzewam,że jest to ten łupież pstry O masakra. Długo się to leczy? zdjęcie nie jest moje. , wziąłem z sieci ale naprawdę podobnie to u mnie wyglada, no moiże plamy mam trochę bielsze
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Łupież pstry

Post autor: krim »

Nieee. ogolnie jeśli masz dobre środki to nie. Jeśli sobie olewasz to będzie Ci się to jeszcze bardziej rozwijało. Za specjalnie to nie wygląda, ogolnie jeśli tak się zapuściłes to GRATULACJE. zostaną Ci plamki . jeśli widziałeś u siebie coś takiego to od razu powinieneś kupić sobie jakiś preparat antygrzybiczy i się leczyć. wtedy leczenie jest ogólnei o wiele szybsze i skuteczniejsze. Kup sobie pityver . Jest to szampon na łupiez pstry. A najlepiej to kup sobie cała serię. szampon, emulsję wcierkę. stosuj codziennie plus zmieniaj pościel. powinieneś to wytępić
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Łupież pstry

Post autor: krim »

Dokładnie o tym. Ogólnie da się zamówić internetowo ale stacjonarnie też powinno byc.
Awatar użytkownika
Lenka01
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 07:25

Re: Łupież pstry

Post autor: Lenka01 »

O trochę temat był już dawno poruszany ale muszę napisać, że jestem już prawie wyleczona z łupieżu właśnie dzięki zestawowi Pityver. Miałam tak samo zaatakowane plecy i skórę głowy. Po miesiącu stosowania właśnie było już o wiele lepiej ale dokończyłam cały zestaw, żeby mieć pewność i mam nadzieję, że nie wróci
tina393
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2018, o 08:45

Re: Łupież pstry

Post autor: tina393 »

Lenka01 a gdzie dostałaś ten Pityver? Męczę się z łupieżem pstrym już spory kawał czasu i nic na mnie nie działa.
Awatar użytkownika
Lenka01
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 07:25

Re: Łupież pstry

Post autor: Lenka01 »

Kupiłam przez internet przez ich stronę Z tego co wiem to nie można dostać w aptekach póki co. Przesyłka bardzo szybko przyszła, tylko pan kurier nie miły, ale to inna sprawa . A gdzie u Ciebie występuje łupież? Bo możesz kupić cały zestaw albo tylko szampon. Życzę powrotu do zdrowia!
tina393
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2018, o 08:45

Re: Łupież pstry

Post autor: tina393 »

Dziękuje bardzo! U mnie na włosach się pojawił ale teraz już i na plecach też. Zamówiłam 2 tygodnie temu i stosuje, zobaczymy czy uda się całkowicie wyleczyć, choć już widać pierwsze efekty
Verill
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2018, o 15:07

Re: Łupież pstry

Post autor: Verill »

I co, jak tam? Widzisz efekty? Zastanawiam się nad kupnem tego szamponu, bo mój tata też ma łupież pstry właśnie na plecach. Chciałabym mu pomóc, bo mówi, że go skóra strasznie swędzi
tina393
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2018, o 08:45

Re: Łupież pstry

Post autor: tina393 »

To myślę, że powinnaś zamówić dla taty, bo działa naprawdę skutecznie. I weź cały zestaw, bo to się strasznie rozprzestrzenia. No ja stosuje jakiś miesiąc i tak jak pisałam po 2 tygodniach zaczęło działać, teraz to już mało co zostało tego łupieżu, ale z tego co czytałam to całkowicie się nie wyleczy, zawsze coś zostanie.
Naelan
Posty: 15
Rejestracja: 2 paź 2018, o 10:20

Re: Łupież pstry

Post autor: Naelan »

Naprawdę? Ja myślałam, że można się z tego całkowicie wyleczyć . A o tym pityverze jeszcze nie słyszałam.
Paviss
Posty: 17
Rejestracja: 5 lis 2018, o 15:02

Re: Łupież pstry

Post autor: Paviss »

Też wcześniej nie słyszałam, ale zrobiłam mały research, poczytałam fora i zdecydowałam się Paczka już do mnie jedzie Zobaczymy, co z tego będzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości