Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
gabrysiia21
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 13:30

Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: gabrysiia21 »

Jak w temacie, polećcie prosze arkusze godne CKE ale z jakiegos wydawnictwa które w miarę dobrze przygotują do matury. Zarówno z biolki i chemii.
Słyszałam że z chem warto zrobić arkusze Tutora, a z bioli?
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: lukasz471 »

Arkusze tutora? Proszę Cię.Jak dla mnie kompletne oderwanie od rzeczywistości. Nowa era robi jeszcze w miarę podobne, ale mnóstwo błędów się w nich pojawia.
pesel

Re: Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: pesel »

Kod: Zaznacz cały

cke.edu.pl/informacja-o-tzw-egzaminach-probnych/
gabrysiia21
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 13:30

Re: Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: gabrysiia21 »

Okej, dziekuje za te informacje.
boffin13
Posty: 57
Rejestracja: 28 lip 2014, o 22:13

Re: Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: boffin13 »

Arkusze Barbary Pac i OE Pazdro (autorstwa Kamila Kaznowskiego) są świetne. Tutor też mi się bardzo podobał, warto zrobić. Nowa Era rzeczywiście ma dużo błędów.
gabrysiia21
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 13:30

Re: Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: gabrysiia21 »

boffin13 pisze:Arkusze Barbary Pac i OE Pazdro (autorstwa Kamila Kaznowskiego) są świetne. Tutor też mi się bardzo podobał, warto zrobić. Nowa Era rzeczywiście ma dużo błędów.

Dzięki A z biol cos polecisz?
boffin13
Posty: 57
Rejestracja: 28 lip 2014, o 22:13

Re: Jakie wydawnictwo robi dobre arkusze?

Post autor: boffin13 »

Z biologii robiłam tylko arkusze NE, są całkiem fajne (na pewno o niebo lepsze od chemii) bo mają dość rozbudowany klucz wg wytycznych CKE. Ogólnie w maturze z biologii chodzi bardziej o klucz niż o wiedzę, dlatego najlepiej przerobić szczegółowo wszystkie arkusze CKE (również te z matury podstawowej) bo wydawnictwa często nie mają odpowiedniego klucza. Chociaż ja bym spróbowała jeszcze arkusze Omegi bo chemia tego wydawnictwa była bardzo rzetelna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości