Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
AdiXon
Posty: 54
Rejestracja: 1 gru 2014, o 15:07

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: AdiXon »

Teeż tak mam, to ciągłe powtarzanie tego samego materiału też mnie męczy.
lilyyy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2015, o 14:37

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: lilyyy »

Mam to samo z tymi arkuszami mam nadzieję, że to nie jest kwestia naszego braku wiedzy

glikokortykosteroid, w tym roku wyniki 30 czerwca
maj-majka
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2017, o 22:33

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: maj-majka »

lilyyy pisze:Mam to samo z tymi arkuszami mam nadzieję, że to nie jest kwestia naszego braku wiedzy

glikokortykosteroid, w tym roku wyniki 30 czerwca
Chyba lepiej byłoby, gdyby to jednak była kwestia braku wiedzy, a nie braku myślenia
Ja tak miałam, gdy robiłam milion schematyczne zadania z witowskiego (dlatego odpuściłam go po jednym dziale) i kiedy uczyłam się jak rozwiązać dany typ zadania, zamiast po prostu starać się zrozumieć.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

glikokortykosteroid pisze:Mam pytanie. Czy wy też czujecie znużenie tą nauką? Bo jak patrze na zadania z chemii to mi się cofa. Mam wrażenie, że wiem już wszystko w zakresie chemii licealnej i nie powinni mnie niczym zaskoczyć, ale że obawiam się porażki, tak jak w ubiegłym roku, to klepie mechanicznie te zadania. W dodatku 98% z nich kiedyś już robiłem i denerwuje mnie w kółko robienie tego samego. No ale jednak do matury jeszcze 19 dni, w sumie zaraz 18, także muszę cały czas utrwalać tę wiedzę no i nic nie poradzę na ten problem. Jedynym rozwiązaniem jest to jakoś przetrwać, no ale zastanawia mnie czy ktoś z was też tak ma? Trochę to egoistyczne, ale milej mi będzie z poczuciem, że nie jestem sam
Ja mam tak samo . Nie przejmuj się trzeba się przymusić po prostu i dać z siebie wszystko na tej ostatniej prostej moim zdaniem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Hej i jak tam na ostatniej prostej? Ja ciągle tłuczę arkusze. Mam już ich trochę dość ale robię dzielnie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Źle, od czasu do czasu łapie mnie taki paraliżujący strach, jak pomyślę o maturze. No ogólnie też cisnę zadanka i modlę się, żeby w końcu wyszło. Również pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby nam się powiodło.
UMP 2018 - 2024
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

Względnie stabilnie, z biologii została mi genetyka i ekologia i arkusze. Chemia powtórzona, robie arkusze Pac. Liczę na prostą chemię
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

celstomatologia2017 pisze:Względnie stabilnie, z biologii została mi genetyka i ekologia i arkusze. Chemia powtórzona, robie arkusze Pac. Liczę na prostą chemię
Na to samo liczę że dadzą prostą chemię Mogliby dać prezent dla staromaturzystów Pozdrawiam
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: kinga1505 »

Ile czasu dziennie udaje sie Wam poswiecic na nauke do matury?

Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

W ciągu roku więcej się uczyłem. W sumie nawet nie potrafię powiedzieć ile godzin, bo ostatecznie cały dzień poświęcałem na to. Teraz już za bardzo nie wiem czego się uczyć, więc robię tylko trochę zadanek w celu utrwalania, ale to zajmuje mi maks. 3h
UMP 2018 - 2024
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: saguarowega »

Z serii głupie pytanie ale skąd na sali będą wiedzieli czy dać arkusz ze starej podstawy czy z nowej danej osobie? Czy jest to już wcześniej podzielone że staruchy piszą w osobnej sali np?
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

saguarowega pisze:Z serii głupie pytanie ale skąd na sali będą wiedzieli czy dać arkusz ze starej podstawy czy z nowej danej osobie? Czy jest to już wcześniej podzielone że staruchy piszą w osobnej sali np?
Żadne pytanie nie jest głupie . Ja mogę napisać jak u mnie w szkole w zeszłym roku było: staruchy pisały na osobnej sali. Warto iść troszkę wcześniej i się upewnić jak to jest u Was (chodzi mi o dzień pisania matur). Na chemii byłam ja i komisja także no ciekawie było na biologii była jeszcze jedna dziewczyna co pisała podstawę. Pozdrawiam
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: saguarowega »

Dzięki na pewno pojawie sie wcześniej olunia16 w tym roku poprawiasz i biol i chem? w co wgl celujesz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości