Studia! UWr Chemia i toksykologia sądowa! pomocy

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Alice_g
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2017, o 13:59

Studia! UWr Chemia i toksykologia sądowa! pomocy

Post autor: Alice_g »

Cześć. Z góry przepraszam za umieszczenie tego posta w miejscu pewnie nieodpowiednim jednak dość ciężko mi było się połapać na tym forum. Zastanawiam się nad studiami. Od dawna nie mogę dojść do żadnej mądrej decyzji oprócz takiej, że kocham chemię jako przedmiot a naprawdę nie przepadam za biologią, choć jej ograniczone ilości nie wywołują we mnie reakcji panicznej. (proszę o wybaczenie wszystkich biologów, którzy czytając o mojej awersji do tegoż przedmiotu złapali się za serce) Chcę studiować ciekawie. Znam biegle dwa języki, niemiecki i angielski. I właśnie dziś natrafiłam na kierunek Chemia i Toksykologia Sądowa. Bardzo mnie zainteresował, znalałam też bloga na ten temat ale chciałabym się dowiedzieć od kogoś kto może to studiuje czy mi to poleca? Czy jest to kierunek odpowiedni dla osoby poszukującej ciągłych wrażeń? Czy skazuje się na chemię do końca życia? Jak wasze opinie? Będę wdzięczna za każdy kontakt w sprawie tych studiów. Nie mogę się zdecydować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości